Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (російською мовою)

 

CIMA 

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) — Міжнародна асоціація фахівців з управлінського обліку Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, заснована 1919 року. Налічує понад 696 000 студентів і членів у 192 країнах світу.

Підготовка за навчальними програмами CIMA допомагає мислити в межах бізнесу загалом і дає можливість не стільки займатися обробкою фінансової інформації минулих періодів, як присвятити час розвитку компанії в майбутньому. Актуальність навчальних програм CIMA обумовлена регулярним переглядом навчальних планів і оновленням змісту курсів, які впроваджуються з урахуванням думки роботодавців і професіоналів-практиків, що працюють у сфері управлінського обліку й фінансового менеджменту.

Сертифікат CIMA це:
 • поєднання навичок управлінського обліку, фінансового обліку і управління бізнесом;
 • можливість заявити про себе як про фахівця високого профілю;
 • нові можливості кар’єрного росту;
 • визнання професійної кваліфікації в будь-якій країні світу;
 • та, звісно, зростання фінансової винагороди за свою працю.
Програма підготовки до сертифікації CIMA «Управління ефективністю бізнесу» містить два модулі: Р1 «Управління ефективністю операцій» (CIMA P1) та Р2 «Управління ефективністю бізнесу» (CIMA P2).

Для отримання сертифікату необхідно успішно скласти іспити з цих модулів.
 

У Модулі P1 «Управління ефективністю операцій» зроблено акцент на питанні прийняття рішень у короткостроковому періоді.

Програма CIMA Р1 містить блоки:

 • Облік витрат для потреб прийняття рішень і контролю — 30%
 • Складання бюджету і контроль над його використанням — 25%
 • Ухвалення короткострокових комерційних рішень — 30%
 • Ухвалення короткострокових рішень в умовах невизначеності — 15%

Після успішного складання іспиту CIMA Модуль Р1 учасники програми отримують документ про проходження курсу (сертифікат) від BDO Academy.

Більше інформації про Модуль СІМА Р1 читайте тут

Модуль P2 «Управління ефективністю бізнесу» Ухвалення середньострокових рішень, управління витратами й ефективністю діяльності.

Програма CIMA Р2 містить блоки:

 • Управління витратами для створення вартості — 20%
 • Ухвалення інвестиційних рішень — 35%
 • Управління ефективністю і контроль центрів відповідальності — 30%
 • Ризик і контроль — 15%

Після успішного складання двох екзаменів CIMA P1 P2 учасники програми отримують документ про проходження курсу (сертифікат) і статус CIMA Cert PM. У сертифікаті буде представлене наступне формулювання:

Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу»

Більше інформації про Модуль СІМА Р2 читайте тут

BDO Academy здійснює повну адміністративну підтримку при реєстрації на іспит, допомагає правильно оформити оплату іспиту до Великобританії та отримати диплом.
Кому буде цікаво пройти навчання:

Фахівцям з управлінського і бухгалтерського обліку, фінансовим менеджерам і директорам, фінансовим аналітикам та аудиторам, а також керівникам підприємств і фахівцям у сфері стратегічного і фінансового управління. Перевагою сертифікації СІМА є здатність розглядати фінансові питання з комерційної точки зору і робити акцент на стратегічний управлінський облік та фінансовий менеджмент.

Вимоги до кандидатів: розуміння основ управлінського обліку; знання математики; вимоги до рівня освіти відсутні.

Після отримання Сертифікату CIMA «Управління ефективністю бізнесу», є можливість продовжити навчання й отримати Диплом CIMA «Управління бізнесом». Крім того, випускники програми Сертифікат СІМА «Управління ефективністю бізнесу» звільняються від складання іспитів ВА1-ВА4 (раніше — С01-С05), Р1, Р2 та можуть продовжити навчання англійською мовою, перейшовши на стратегічний рівень кваліфікації — CIMA Diploma in Management Accounting.

У нас можлива форми навчання: CIMA ONLINE

Чому навчання в BDO Academy це підвищення вашого шансу успішно скласти іспит?

 • Високий відсоток складання іспиту учасниками наших програм.
 • Комфортний режим навчання: очно + дистанційно, комбінація будні + вихідні
 • Висококваліфікований тренер
 • Дистанційна підтримка студентів викладачем під час навчання
 • Власний комплект навчальних матеріалів
 • Доступ до пробного іспиту СІМА
 • Наша віра у ваш успіх!

ТОВ «БДО Консалтинг» є акредитованим провайдером з проведення підготовки до сертифікації CIMA «Управління ефективністю бізнесу».

 


 


Про Асоціацію міжнародних сертифікованих бухгалтерів-професіоналів та AICPA & CIMA

Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів  (Асоціація), що представляє AICPA® & CIMA®, просуває світову бухгалтерську і фінансову професію від імені 696 000 членів AICPA і CIMA, студентів і фахівців в 192 країнах. Разом ми є світовим лідером в питаннях державного і управлінського обліку за допомогою пропаганди, підтримки ліцензії CPA, призначення CGMA і спеціалізованих сертифікатів, професійної освіти та інтелектуального лідерства. Ми зміцнюємо довіру, розширюючи права і можливості наших членів і залучених фахівців, що володіють знаннями і можливостями для того, щоб стати лідерами в справі розширення процвітання в інтересах більш інклюзивного, стійкого і життєздатного майбутнього.

Найближчі дати і вартість

Повернутися до переліку сертифікацій 

Основний контакт