Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
 • Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (російською мовою)

Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (російською мовою)

 
Актуальність кваліфікації CIMA визнана у всьому світі. Це професійна допомога у побудові фінансової кар'єри в бізнесі.

CIMA (Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія) спільно з AICPA (Американським інститутом сертифікованих бухгалтерів) пропонує курси CIMA, кваліфікація яких визнається на міжнародному рівні.

Переваги кваліфікації CIMA це можливість підвищення своєї професійної кваліфікації, навичок і знань, а також досвіду, що позитивно сприятиме кар’єрному зростанню в бізнесі й подальшому успіху в цьому направленні.

Практичний досвід закордонних компаній складає основу програм сертифікацій CIMA. Такий підхід до побудови програми потрібен, щоб впроваджувати основи управлінського обліку, адже це перспективний фінансовий напрям.

Для фахівців різних направлень — ризик-менеджерів, фінансових керівників, і власників бізнесу, — цей курс буде корисний, адже кваліфікація CIMA об'єднує фінансовий облік і бізнес, а також управлінський облік.

Власники міжнародного сертифікату СІМA демонструють свій професіоналізм, ділові і лідерські якості, етику і відданість справі.

Запорука успіху вашого професійного розвитку — це навчання на цьому курсі, адже ваша кваліфікація буде розширена, і ви зможете працювати в тому направленні, яке вас цікавить: від фінансів до консультацій, і від ІТ до керівних посад.

Програма курсу:
Програма курсу містить два предмета:  P1 «Управління ефективністю операцій» і P2 «Управління ефективністю бізнесу», після чого студенти складають іспити з цих предметів. Щоб отримати кваліфікацію, необхідно від 6 до 12 місяців.

Вимоги до студентів програми:
Обов’язково: знання основ управлінського обліку
Обов’язково: розуміння математики
Не обов’язково: рівень освіти

Іспит P1 «Управління ефективністю операцій»

Модулі:

 • Системи обліку витрат
 • Бюджетування
 • Ухвалення короткострокових рішень
 • Облік ризику та невизначеності

Детальніше про іспит:

 • 2 рази на рік: травень, листопад
 • Онлайн тестування
 • Тривалість іспиту: 90 хвилин
 • Всього питань: 60
 • Всього балів: 150
 • Прохідний бал: 100

Зверніть увагу: за кожне питання ви отримуєте однакову кількість балів. Після закінчення іспиту підраховуються бали (кількість балів: 150). Для зарахування іспиту необхідно отримати мінімум 100 балів.

Сертифікат CIMA:
Після проходження програми отримується сертифікат і статус CIMA CertPM (Russian).

Додатково:

Диплом CIMA «Управління бізнесом»

Навчання проводиться російською мовою.

Після отримання сертифікату CIMA «Управління ефективністю бізнесу», є можливість продовжити навчання в CIMA й отримати Диплом CIMA «Управління бізнесом». Ця програма доступна з 2017 року. Студенти навчаються російською мовою за цією програмою, яка за рівнем є професійною управлінською кваліфікацією, що проводиться англійською мовою.

СIMA Diploma in Management Accounting

Навчання проводиться англійською мовою.

Усі випускники зможуть скласти іспити BA1-BA4 (раніше це було C01-C05), P1, а також P2, — безкоштовно. Наступна кваліфікація СIMA Diploma in Management Accounting (англійською мовою) — лише у 3-х кроках.

 

 

 

Найближчі дати і вартість

Повернутися до переліку сертифікацій