Безперервне навчання аудиторів

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 6 липня 2020 року № 400 було затверджено «Порядок безперервного професійного навчання аудиторів».

Під безперервним професійним навчанням аудиторів — мається на увазі участь аудиторів у заходах з метою забезпечення професійного розвитку, підтримки на високому рівні та вдосконалення практичних навичок з аудиту і придбання нових теоретичних знань за напрямами, визначеними частиною другою статті 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

У наказі говориться, що мінімальний обсяг, тривалість безперервного професійного навчання аудитора складає 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів.

Аудитори мають право самостійно обирати провайдера освітніх послуг.

У грудні 2020 року ТОВ «БДО Консалтинг» було включено до переліку підприємств, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів (рішення Комісії з атестації від 9 грудня 2020 року № 3.1/4/10).

BDO Academy вже багато років працює на ринку професійної освіти для фінансистів, тому, обираючи такого надійного провайдера для свого професійного розвитку, ви можете бути впевнені в якості свого майбутнього.

Для постійного професійного розвитку для аудиторів у нас проходять такі програми й курси:


Тренінг «Облік оренди в орендаря по-новому - IFRS 16. Оренда»

Курс «Поглиблене вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності»

Курс «Міжнародні стандарти фінансової звітності»

Тренінг «Основи МСФЗ»


У розділі Розклад можна переглянути найближчі дати відкритих програм. Усі курси та тренінги можуть проводитися в корпоративному форматі.

Більше інформації можна дізнатися за номером +38 095 310-17-82 або пишіть на academy@bdo.ua 

Основний контакт