• Охорона праці / техніка безпеки

Охорона праці і техніка безпеки

 

Охорона праці і техніка безпеки є важливою складовою будь-якого підприємства, визначаючи людину як головну цінність, адже його безпека і добре здоров'я дозволяють зробити виробничий процес чіткішим, що підвищить рентабельність самої компанії.

Правильно організована система охорони праці дисциплінує самого працівника і, як наслідок, веде до підвищення продуктивності роботи.

Міжнародний досвід показує, що організація діяльності без дотримання охорони праці і техніки безпеки, веде до зниження економічної ефективності компанії і не може бути підставою для стійкої стратегії її розвитку.

В концепції ООН про «сталий розвиток» охорона праці на підприємстві розглядається як одна з основних (базових) потреб людини.

Гідна робота — це, насамперед, безпечна праця.

У своєму прагненні до європейських цінностей українське законодавство пред'являє до менеджменту підприємств високі вимоги до техніки безпеки у сфері охорони праці.


Відповідно до ст. 49 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці, керівники підприємств притягуються до дисциплінарної, адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності згідно із законодавством.
 

Організація охорони праці на підприємстві — це важливе питання для всіх компаній без винятку. У спробі привести діяльність організації у відповідність до законодавства з охорони праці, роботодавець стикається з низкою проблем. Не маючи спеціальних навичок і знань, вкрай складно розібратися в них.

Фахівці компанії БДО Консалтинг нададуть якісні консультаційні послуги у сфері охорони праці і техніки безпеки.


Послуги з охорони праці від BDO в Україні:

  • Консультації експертів у рамках вимог Закону України «Про охорону праці», ISO 45001: 2018 Системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці, OHSAS 18001: 2007, актуальних змін і доповнень законодавчої бази
  • Розробка документації з охорони праці: індивідуальний пакет документів з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки
  • Аудит охорони праці: комплексна і незалежна перевірка організації на відповідність умовам праці, згідно з вимогами законодавства України
  • Аудит пожежної безпеки: професійна оцінка пожежної безпеки, завдяки якій фахівці виявляють, наскільки об'єкт захищено від пожежного ризику і чи відповідає ступінь цього захисту встановленим вимогам і правилам
  • Навчання і підвищення кваліфікації з охорони праці та техніки безпеки для керівників і фахівців підприємств на базі наших партнерських навчальних центрів у м. Київ.

 

Замовивши послуги з Охорони Праці від BDO in Ukraine ви отримаєте:

  • компетентність і професіоналізм сертифікованих фахівців
  • гнучка цінова політика на всі види послуг
  • своєчасність виконання поставлених завдань
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта

Вибравши нас — Ви отримуєте надійного партнера, який завжди прийде на допомогу.

 

 

Якщо потрібна додаткова інформація або хочете замовити послуги з Охорони Праці - звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine.

 

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ