BDO Horizons 2023 — Випуск 4BDO Horizons Q4 2023: Основні висновки

Активність у сфері злиттів та поглинань на середньому ринку: Звіт вказує на те, що активність у сфері M&A повернулася до рівня, що існував до COVID-19, при цьому приватний капітал продовжує відігравати важливу роль. Незважаючи на економічні виклики, такі як інфляція та зміни у фіскальній політиці, ринок злиттів та поглинань все ще залишається активним.

Галузевий фокус: Випуск містить детальний аналіз таких секторів, як нерухомість, природні ресурси, ТМТ (технології, медіа та телекомунікації), а також ланцюги постачань і логістики, висвітлюючи тенденції та майбутні очікування.

Економіка замкненого циклу: Провідна стаття підкреслює економічні переваги переходу до кругової економіки, яка може принести до 4,5 трильйонів доларів США у світі до 2030 року. У звіті йдеться про те, що компанії з круговими моделями мають нижчі ризики та потенційно вищі прибутки.

Глобальні корпоративні фінанси: BDO утримує стійкі позиції у сфері глобальних корпоративних фінансів, оскільки визнана провідним фінансовим консультантом і активно бере участь у міжнародних угодах.

Регіональна активність: У 3 кварталі 2023 року в усіх регіонах, окрім Австралазії, спостерігався спад активності в укладанні угод, причому в Північній Америці та Великому Китаї падіння було значним. Однак загальний прогноз залишається позитивним: майже 9 000 угод, про які говорять ЗМІ, вказують на активне майбутнє ринку M&A.

Інвестиційні тенденції: У звіті відзначається зміна у ставленні інвесторів до ESG та кругової економіки, визнаючи довгострокові можливості створення цінності. Понад 20% найбільших світових компаній мають нульові зобов'язання, що може стимулювати активність у сфері злиттів і поглинань, оскільки вони шукають інноваційні кругові бізнеси для досягнення цих цілей.

Виклики та можливості: Незважаючи на потужний потенціал економіки замкненого циклу, підприємствам на ранніх стадіях розвитку в цій сфері часто важко залучити необхідні інвестиції. Підприємцям рекомендується зосередитися на чітких комерційних планах зростання та конкурентних перевагах своїх продуктів чи послуг.

Повна версія звіту охоплює детальніший аналіз та висновки, які можуть відігравати вирішальну роль для зацікавлених сторін у сфері M&A на середньому ринку.


Джерело: BDO Global

Основний контакт

Віталій Струков

Віталій Струков

Керуючий партнер з корпоративних фінансів
personBDO.LiveSite.ViewBio