Захист цифрової ідентичності

Фахівці BDO підготували посібник «Захист цифрової ідентичності», який є безцінним ресурсом для орієнтації в складних питаннях цифрової безпеки.

Посібник пропонує структурований підхід до кібербезпеки, який окреслює п'ять основних функцій — Ідентифікація, Захист, Виявлення, Реагування і Відновлення. Ці функції складають комплексну систему управління ризиками та узгоджуються з NIST Cybersecurity Framework.

Людський чинник часто є найслабшою ланкою в кібербезпеці. У посібнику підкреслюється важливість підвищення обізнаності працівників і членів їхніх родин, адже 90% порушень кібербезпеки спричинені людськими помилками.

Віддалена робота різко зросла, особливо під час пандемії COVID-19. Посібник пропонує ефективні кроки, такі як використання VPN, які шифрують дані, і багатофакторна автентифікація, що забезпечує додатковий рівень безпеки, окрім використання суто пароля.

Фішинг залишається однією з найпоширеніших загроз кібербезпеки, на яку припадає 32% усіх порушень. Посібник пропонує практичні поради щодо розпізнавання спроб фішингу, наприклад, перевірка на наявність орфографічних помилок і універсальних привітань в електронних листах.

Надійні, унікальні паролі мають вирішальне значення. Посібник рекомендує використовувати менеджер паролів і зазначає, що довжина паролів має бути щонайменше 12 символів та містити комбінацію літер, цифр і символів.

Хоча технології штучного інтелекту, такі як ChatGPT, дають цінну інформацію і можуть допомогти у виконанні різних завдань, важливо пам'ятати про їхні обмеження. Моделі ШІ іноді можуть генерувати неправильну або оманливу інформацію. Вони не можуть замінити поради фахівців, особливо в таких критично важливих сферах як кібербезпека.

Впровадження цих найкращих практик може значно знизити ризики кібербезпеки як для окремих осіб, так і для організацій. Посібник слугує всеосяжним ресурсом для розуміння багатогранної природи цифрової безпеки й пропонує практичні кроки для захисту цифрової ідентичності.

Щоб заглибитися в кожну тему, завантажте повний матеріал нижче. Зв’яжіться з нами для отримання професійної консультації по темі.


Джерело: BDO Global
 

Основний контакт