Оцінка ризиків кібербезпеки

Згідно з авторитетними джерелами загальна кількість кіберзлочинів, які сталися внаслідок  пандемії COVID-19, зросла в 7 разів! Ця статистика містить як відому соціальну інженерію щодо проникнення в корпоративну систему, так і більш небезпечні атаки програм-вимагачів, зосереджені на шифруванні даних і подальшому шантажі з метою викупу у криптовалюті.

Водночас використання хмарних рішень і віддалених сервісів збільшує можливості для зловмисників. І якщо раніше проникати в мережі та програми було важче (оскільки точок входу зазвичай було менше), то в сучасних умовах периметр атаки набагато ширший через використання багатьох пристроїв й зовнішніх сервісів.

BDO в Україні допоможе вашій компанії або бізнесу шляхом надання остаточної Оцінки ризиків кібербезпеки стосовно кожного цифрового активу за допомогою перевірених галузевих методологій і міжнародних стандартів.

Оцінка ризиків кібербезпеки
Така оцінка охоплює (повністю або частково):
 1. Виявлення зовнішньої поверхні атак, перевірку відповідності стандартам безпеки і галузевим стандартам, а також розслідування потенційного витоку даних.
  Дізнатися більше >> 
 2. Оцінку готовності ІТ-інфраструктури компанії до захисту від зовнішніх загроз, що повністю моделює потенційну атаку кіберзлочинців.
  Дізнатися більше >> 
 3. Перевірку вразливості вашого веб-застосунку з метою забезпечення повної сучасної безпеки.
  Використовуючи передові рішення від ImmuniWeb® On-Demand, ми поєднуємо автоматизоване виконання AI з ручним тестуванням логіки програми. Послуга надається з договірною угодою про рівень обслуговування без хибних спрацьовувань і гарантією повернення грошей, якщо є навіть одне хибне спрацьовування.
  Дізнатися більше >> 
 4. Перевірку вразливості вашого мобільного застосунку для забезпечення фінансової і інформаційної безпеки компанії та користувачів.
  Завдяки передовим рішенням від ImmuniWeb® MobileSuite, ми використовуємо технологію Машинного навчання для прискорення й покращення тестування рівня проникнення. Кожен тест на рівень проникнення забезпечений договірною угодою про рівень обслуговування без хибних спрацьовувань і гарантію повернення грошей, якщо є навіть одне хибне спрацьовування.
  Дізнатися більше >> 

Якщо вам потрібна додаткова інформація або ви хочете замовити Оцінку ризиків кібербезпеки, зверніться до професіоналів BDO в Україні.

Основний контакт