Стани, керовані технологічним процесом

Як технології створюють або руйнують успіх у бізнесі?

Стани, керовані технологічним процесом — це новаторське дослідження BDO Digital, присвячене питанням лідерства, в якому розглядаються чотири різні сценарії у 2026 році та наслідки, які вони матимуть для організацій вже сьогодні. Зосереджуючись на середньому ринку, дослідження ґрунтується на поєднанні сценарного планування та дослідження громадської думки серед 500+ бізнес-лідерів. У кожному із цих чотирьох сценаріїв передові технології виступають рушійною силою, дозволяючи організаціям скористатися можливостями, зменшити ризики та підвищити свою стійкість.
Головні висновки дослідження, проведеного в рамках глобального опитування, такі:
  • 86% керівників зазначили, що нездатність використовувати переваги технологій (зокрема, штучного інтелекту) та даних є ризиком, який вплине на їхні організації впродовж наступних трьох років
  • 75% вважають, що брак технологічної компетенції є найбільшим ризиком для зростання їхньої організації
  • 84% бізнес-лідерів стверджують, що їхні організації виживуть лише за умови значного прискорення технологічних інновацій.

Рік Опал, керівник відділу BDO Digital, каже: «Наступні три роки принесуть переваги тим, хто зможе прийняти зміни та вправно ними керувати. Це стосується як культури, відкритої до випробувань, так і інноваційних технологій. Побудова партнерських відносин з консалтинговими компаніями, які розуміють цей перетин, дозволяє застосовувати підхід, який значно підвищує ймовірність отримання вагомих результатів».Метою звіту BDO не є точне передбачення майбутнього. Скоріше, ми прагнемо дати можливість бізнес-лідерам бути активними архітекторами своєї долі. У світі, де темпи змін невблаганні, ми віримо, що здатність планувати кілька ймовірних варіантів майбутнього є стратегічним імперативом, і що, використовуючи технології, ми можемо захистити наші організації в майбутньому та уникнути серйозних помилок.

Ми вважаємо, що цей звіт допоможе лідерам бізнесу та державного сектора зрозуміти необхідність готовності, адаптивності та інновацій. Таким чином, ми зможемо подолати виклики завтрашнього дня як ніколи раніше сильними та стійкими. Ставки високі, а шлях попереду невизначений. Майбутнє за сміливими.
 

 

Про BDO Digital

У BDO Digital ми пишаємося тим, що є надійним технологічним партнером для клієнтів. Ми поєднуємо силу технологій, людського інтелекту та бізнес-експертизи, щоб працювати разом з клієнтами над трансформацією їхнього бізнесу та розкриттям його повного потенціалу.

BDO Digital покликана сприяти зростанню бізнесу в глобальному масштабі. Ми допомагаємо клієнтам посилити технологічні можливості, одночасно захищаючи їхній бізнес від потенційних ризиків.
Ми завжди націлені на майбутнє і прагнемо допомогти бізнесу адаптуватися та процвітати в мінливому середовищі. Цей звіт є свідченням нашого стратегічного цифрового підходу, який спрямований на розбудову стійкості та підготовку бізнесу до викликів і можливостей завтрашнього дня.
 

Відмова від відповідальності BDO 

Ця публікація була ретельно підготовлена, але вона була написана в загальних рисах і повинна розглядатися як така, що містить лише загальні твердження. Цю публікацію не слід використовувати або покладатися на неї для висвітлення конкретних ситуацій, і ви не повинні діяти або утримуватися від дій, спираючись на інформацію, що міститься в цій публікації. Жодна компанія мережі BDO, її партнери, співробітники або агенти не приймають й не беруть на себе будь-яку відповідальність за будь-які збитки, що виникли в результаті будь-яких дій або бездіяльності будь-кого на основі інформації в цій публікації, або за будь-яке рішення, що ґрунтується на ній.

«BDO», «ми», «нас» і «наш» стосуються однієї або кількох компаній BDO International Limited, її мережі незалежних фірм-членів («мережа BDO»), їхніх пов’язаних організацій. Мережа BDO (далі — «мережа BDO») — це міжнародна мережа незалежних аудиторських, податкових та консалтингових фірм, які є членами BDO International Limited і надають професійні послуги під назвою та в стилі BDO (далі — «фірми-члени BDO»). BDO International Limited є британською компанією з обмеженою відповідальністю. Вона є керівною структурою мережі BDO.

Надання послуг у мережі BDO координується Brussels Worldwide Services BV, товариством з обмеженою відповідальністю, зареєстрованим в Бельгії.

Кожна з компаній BDO International Limited, Brussels Worldwide Services BV та фірм-членів є окремим юридичним підприємством і не несе відповідальності за інші дії чи бездіяльність такого підприємства. Ніщо в домовленостях або правилах мережі BDO не становить або не передбачає агентські відносини або партнерство між BDO International Limited, Brussels Worldwide Services BV і/або фірмами-членами мережі BDO. Ні BDO International Limited, ні будь-які інші центральні підрозділи мережі BDO не надають послуги клієнтам. BDO — це бренд мережі BDO і кожної фірми-члена BDO.

Brussels Worldwide Services BV — листопад 2023 року

www.bdo.global