BDO в Україні та BDO Консалтинг отримують статус акредитованого роботодавця CIMA TQP

BDO в Україні та BDO Консалтинг отримують статус акредитованого роботодавця CIMA TQP

У серпні 2020 року ТОВ «БДО в Україні» та ТОВ «БДО Консалтинг» отримали статус акредитованого роботодавця CIMA Training Quality Partner, який діє до серпня 2023 року..

 

СІМА (англ. Chartered Institute of Management Accountants) — це міжнародна асоціація фахівців з управлінського обліку Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, заснована 1919 року. Налічує понад 229 000 студентів і членів у 176 країнах світу й має репутацію провідного професійного співтовариства у сфері обліку собівартості, бюджетування, управлінського обліку, оцінки інвестицій і прийняття управлінських рішень. 

CIMA Training Quality Partner — статус, що надається в рамках програми акредитації роботодавця й означає дотримання організацією рекомендованих стандартів якості щодо навчання за програмами CIMA.
Статус CIMA Training Quality Partner це:
  • Впроваджена політика сприяння за програмами СІМА з отриманням найкращих результатів на іспитах
  • Доступ до навчальних ресурсів для студентів
  • Обмін передовими навчальними технологіями

 

Цей статус підтверджує відповідність політик навчання BDO і розвитку персоналу високим стандартам, яким повинні відповідати роботодавці, що зацікавлені в розвитку й утриманні фахівців високого рівня — фахівців, які навчаються за програмами CIMA. Працюючи в BDO, такі співробітники надають послуги клієнтам компанії — отже, отриманий статус CIMA Training Quality Partner — це ще й знак високої якості послуг, які надаються клієнтам.

Наталія Вовчук, голова представництва СІМА в Україні зазначила: «Фахівці все більше розглядають можливості комплексного навчання і професійного розвитку як важливий фактор у процесі вибору роботодавця. Програма  СІМА «Акредитований роботодавець» дає компанії BDO в Україні глобальне визнання якості навчання й розвитку фінансового персоналу, і підтверджує їхню відповідність провідним світовим практикам».

 

Відтепер компанії BDO in Ukraine та BDO Consulting можуть забезпечити ще більше програм структурованої підтримки своїх працівників-студентів CIMA, ще більше додаткових ресурсів для професійного розвитку і можливостей безперервного навчання. Залучення і утримання кращих співробітників, визнання їхньої високої ефективності й таланту, орієнтованого на бізнес, — це лише декілька переваг, які надає отриманий статус акредитованого роботодавця CIMA Training Quality Partner.

«Гасло нашої компанії це «BDO Advisers of the future». І акредитація роботодавця СІМА є підтвердженням цього. Ми завжди намагаємося надавати аудиторсько-консалтингові послуги найвищої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Тому головний актив нашої компанії — це люди. Ми завжди підтримуємо своїх колег та постійно надаємо їм можливості для розвитку і підтримки їх, як спеціалістів високого рівня та професіоналів своєї справи», — говорить Президент BDO в Україні, Алла Іванівна Савченко.

 

«Отримана акредитація є визнанням того, що наша компанія зацікавлена як у забезпеченні стійкої ефективності нашого бізнесу, так і у сталому успіху наших клієнтів й наших працівників. Навчання за програмами CIMA — це не лише про фінанси та бухгалтерський облік. Це, насамперед, про фінанси і бухгалтерський облік з метою прийняття правильних управлінських рішень. Такі фахівці здатні впоратися як з викликами сьогодення, так і з тими можливостями, що готує для нас майбутнє», — зазначає Анна Чепурна, HR Partner BDO в Україні.

 

Зазначимо, що для компанії BDO це вже друга акредитація від СІМА. З 2010 року ТОВ «БДО Консалтинг» є акредитованим провайдером з проведення підготовки до сертифікації CIMA «Управління ефективністю бізнесу» російською мовою, що ще раз підтверджує високу якість надання послуг.

Навчання за програмою CIMA і отримання однойменної міжнародної кваліфікації — один зі способів стати затребуваним фахівцем і вийти на новий рівень у кар'єрі. Cертифікація CIMA підтверджує високий професійний рівень її власника.

Детальніше про сертифікацію CIMA від BDO Academy можна дізнатися тут.Про компанію BDO

BDО в Україні — провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник 5-го у світі міжнародного об'єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній, яка входить до міжнародної мережі BDO. Компанія надає широкий спектр послуг з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес- та ІТ-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та тощо. Понад 200 співробітників працює в офісах компанії, розташованих у Києві й Дніпрі. Фахівці компанії володіють сертифікатами зразка АССА, СРА, CIMA, CISA тощо, і мають великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА.

BDО International має понад 1600 офісів у 168 країнах світу із загальним обсягом реалізації в 9,6 мільярдів доларів США.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до Ольги Корнійченко, керівника відділу маркетингу BDO Україна: okorniichenko@bdo.ua 

 

Про Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів

Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів (CIMA), заснований 1919 року, є провідним і найбільшим професійним органом бухгалтерів у світі. У рамках Асоціації міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів (Асоціації) її члени і студенти діють у 179 країнах, працюючи в основних колах бізнесу. Члени і студенти CIMA працюють у промисловому, комерційному, державному секторах та й у некомерційних організаціях.

CIMA тісно співпрацює з роботодавцями і спонсорами передових наукових досліджень, що дозволяє постійно оновлювати кваліфікацію й вимоги до професійного досвіду та продовжувати професійний розвиток; це, так само, гарантує зацікавленість роботодавців саме в цих аспектах у рамках відбору бізнес-лідерів, що мають підготовку у сфері фінансів.

 

Про Асоціацію міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів

Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів (AICPA) — це найвпливовіший орган професійних бухгалтерів, що поєднує в собі сильні сторони Американського інституту CPA (AICPA) і Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (CIMA); це дозволяє розширити можливості, зміцнити довіру й сприяти процвітанню людей, підприємств і економік в усьому світі. Асоціація являє собою 650 тис. членів і студентів, що працюють у сферах державного й управлінського бухгалтерського обліку, та обстоює громадські інтереси та стійкість бізнесу в умовах наявних та нових викликів.

Завдяки широкому охопленню, чіткому підходу і наявності ресурсів, Асоціація підвищує репутацію, професійну придатність та якість CPA, CGMA та фахівців з бухгалтерського обліку та фінансів в усьому світі.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до Мартини Макєль, старший фахівець з маркетингу та комунікації CIMA, Martyna.Makiel@aicpa-cima.com або Наталії Вовчук, офіційний представник СІМА в Україні, nataliia.vovchuk@aicpa-cima.com

Основний контакт