BDO in Ukraine ділиться кейсом на BDO Global IT Conference

BDO in Ukraine ділиться кейсом на BDO Global IT Conference

Просто йти в ногу зі світом технологій, який постійно змінюється, вже не є метою для бізнесу. Дивитись на все, що відбувається навколо в перспективі, бути однією ногою в майбутньому, керувати процесами із захопленням і бути разом зі своєю командою — ось спосіб мислення, якого ми дотримуємося в BDO.

На конференції обговорювали питання роботи майбутнього, роль лідерів, акцент на питаннях сталого розвитку та розбирали практичні кейси. Окрім фахівців з різних офісів мережі BDO, були запрошені спікери з таких організацій як FBI, Microsoft, Insight та Templafy.

«Розвиваємо цифрові технології разом»

Багато колег щороку беруть участь у цій конференції. Але цього року наші представники отримали можливість виступити на BDO Global IT Conference із нашим кейсом. Віра Савченко, СЕО BDO в Україні, та Андрій Боренков, керівник напряму Advisory, ділилися досвідом роботи ІТ інфраструктури нашої компанії в період воєнного часу в Україні. Звичайно, це не той досвід, яким хочеться ділитися... але якщо є, то колегам корисно бути попередженими і готовими до будь-яких ситуацій в майбутньому.

Під час виступу «Безперервність бізнесу в критичних і надзвичайних ситуаціях: Приклад BDO в Україні» ми розповіли про свій унікальний досвід роботи в екстремальних обставинах разом з командою Global IT. З початку війни нам було необхідно забезпечити безпеку співробітників і важливих даних навіть під час евакуації та віддаленої роботи з різних регіонів України та інших країн. Ми розглянули реплікацію даних у хмару як екстрене виконання BCP, розповіли про поліпшений моніторинг безпеки та проактивні засоби контролю (зокрема геоблокування). Також поділилися з колегами планами про подальшу довгострокову трансформацію ІТ-інфраструктури і дали просту та цінну пораду: найкращий час для перенесення всієї IT-інфраструктури на хмару — ПРЯМО ЗАРАЗ.

 

Завдяки COVID наша компанія була досить підготовленою до роботи в критичних ситуаціях. 2-річний досвід роботи у віддаленому режимі дозволив співробітникам продовжувати працювати з будь-якого місця, де було безпечно та був доступ до Інтернету.

А ще Віра навіть приїхала до офісу в Києві і в прямому ефірі показала спільноті із 300+ ІТ фахівців, які були присутні на онлайн-конференції, сервер, на якому зберігалося багато інформації на день початку війни. Але нині вся інформація (наша та наших клієнтів) знаходиться на хмарі і їй нічого не загрожує.

 
«Найкращий час для перенесення всієї IT-інфраструктури на хмару - ПРЯМО ЗАРАЗ»

Тому на питання:

  • Чи безпечно працювати з BDO in Ukraine?

Ми відповідаємо:

  • Так, можете не турбуватися про захист конфіденційної інформації, ми про це потурбувалися.

Продовжуємо працювати на перемогу нашої країни 💛💙