Організація BDO підтримує своїх колег в Україні під час вторгнення Росії

23 березня 2022

Україна переживає найважчі часи в сучасній історії через російську агресію, яка вбиває тисячі українців і руйнує домівки сотень тисяч.

BDO в Українї робить все можливе, щоб підтримати наших співробітників і забезпечити їхню безпеку.

BDO — це міжнародна мережа, і ми маємо велику підтримку від офісу BDO Global та від наших колег з усього світу. BDO нещодавно оприлюднила позицію щодо України, яка полягає в наступному: жодна фірма BDO не працюватиме з російськими та білоруськими організаціями, які потрапили під санкції, BDO не має мережевої фірми в Росії, BDO виключає BDO Білорусь зі своєї глобальної мережі. Фірми-члени BDO також повністю виконують санкції, запроваджені їхніми урядами, які, сподіваємось, допоможуть покласти край цій кризі.

Ми цінуємо всю підтримку, яку ми отримуємо від окремих друзів та їхніх офісів, і хочемо поділитися всіма ініціативами організації BDO, щоб допомогти BDO в Україні та нашим співробітникам.

Люди допомагають людям

 • Центр реагування BDO
  Нашим пріоритетом була (і є) безпека наших людей та їхніх сімей на місцях.  Ми негайно задіяли Центр реагування BDO, який координував дії під час гуманітарної кризи, що виникала. Команда реагування 24/7 працює в режимі очікування, щоб приймати дзвінки та надавати негайну першу підтримку нашим українським колегам, починаючи від транспортування, проживання, безпечного проходу, де це можливо, і фінансової допомоги.
   
 • Фонд фінансової допомоги BDO
  Менш ніж за тиждень BDO створила спеціальний фонд зі значною кількістю пожертв як від глобального офісу BDO, так і від багатьох наших фірм BDO. Фонд використовуватиметься для надання гуманітарної допомоги та підтримки нашим колегам, а також для забезпечення доступу до фінансів у разі потреби
   
 • Доступ до технологій
  Для наших переміщених колег, BDO подбала про наявність ІТ-підтримки, надавши їм необхідні ІТ-інструменти та безпечний доступ до всіх мереж, щоб вони завжди могли залишатися на зв’язку.
   
 • Тимчасові та постійні рішення
  Після першої негайної реакції Центр реагування BDO тепер допомагає знайти більш відповідне житло для наших людей, залежно від їхніх особистих потреб і переваг, зокрема підтримку з вимогами імміграції, доступ до медичної допомоги, подальші консультації та фінанси.

  BDO також подбає про те, щоб наші колеги могли знову почати працювати, виконуючі роботу за тимчасовими контрактами з іншими фірмами BDO, але із загальною метою підтримувати та зміцнювати BDO в Україні.

 

Ми пишаємося тим, що ми є частиною сім’ї BDO і абсолютно впевнені, що в тяжкий період найкращі друзі допоможуть. Україна залишиться і стане сильнішою, і всім нам доведеться багато працювати в майбутньому для відбудови нашої країни.

 

Слава Україні!

#StandWithUkraine