BDO Academy вкотре підтверджує статус акредитованого провайдера ACCA

BDO Academy вкотре підтверджує статус акредитованого провайдера ACCA

BDO Академія, як частина BDO Сonsulting, продовжує багаторічну співпрацю з Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) як акредитований провайдер з навчання (ACCA Registered Learning Partner)

 

Статус Registered Learning Partner підтверджує високу якість освітніх послуг і гарантує відповідність освітніх програм усім вимогам, які очікує АССА від провайдерів.

Маючи багато років досвіду на ринку професійної освіти для фінансистів, BDO Academy вже неодноразово підтверджувала статус надійного провайдера з професійного розвитку українських (і не тільки) фахівців. В рамках співпраці з АССА ми проводимо підготовку студентів до складання іспиту ACCA DipIFR та отримання диплому АССА, що підтверджує кваліфікацію в галузі МСФЗ.

Про диплом АССА ДіпІФР

Диплом ДипІФР — це один із 14 іспитів для отримання повної кваліфікації АССА, що може стати першою сходинкою в здобутті кваліфікації. Цінність диплома полягає в тому, що він є найвищим документальним підтвердженням професійних знань і практичних навичок фахівців у галузі застосування МСФЗ.

Цей диплом стане в нагоді тим фахівцям, що прагнуть відповідати запитам реального бізнесу та кадрового ринку в Україні та світі. У такі надскладні часи фахівець з фінансів повинен вміти складати, або хоча б коректно «читати», фінансову звітність за МСФЗ. Такі фахівці високо цінуються роботодавцями і часто звуться провідними рекрутерами, як «рідкісний фахівець».

Тому нині ACCA ДіпІФР є однією з найпопулярніших міжнародних кваліфікацій з МСФЗ.
Як здобути диплом ACCA DipIFR?

Зазвичай іспити проходять щороку в червні та грудні. Тривалість іспиту — трохи більше 3-х годин, сам іспит складається із 4-х питань, за які можна отримати максимум 100 балів. Якщо ви набрали 50 і більше — вітаємо, диплом ваш!

Варто зауважити, що іспит АССА DipIFR дійсно складний, і загальний відсоток успішного складання лише 30-40%. Проте, навчальні програми від БДО Академії допомагають студентам складати іспити із середнім показником успішності близько 74%. Такий високий результат можливий завдяки:

  • високій якості навчального процесу,
  • професіоналізму та індивідуальному підходу викладачів, які мають практичний досвід роботи в бізнесі,
  • актуальним навчальним матеріалам,
  • високим стандартам навчання, яких дотримуються в BDO Academy, і
  • підтримкою студентів протягом усього періоду навчання.

Наразі наші студенти знаходяться на екваторі підготовки до червневого іспиту 2023 року. Але це не заважає нам анонсувати наступний набір на підготовку до іспиту в грудні. Так як ми якості навчання надаємо найвищий пріоритет і попри те, що заняття проводяться онлайн, — ми обмежуємо кількість учасників групи, аби тренер змогла якісно попрацювати з кожним студентом. Тому, на жаль, не всі бажаючі змогли приєднатися до весняної групи, але вони вже гарантовано отримають місце на наступному курсі, який розпочинається 11 вересня. Тож якщо у ваших планах спробувати вдачу і вже до кінця року отримати диплом ACCA DipIFR, не баріться і реєструйтеся на Курс підготовки до складання іспиту DipIFR

А щоб не проґавити наші анонси, підписуйтеся на наші сторінки в 𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸, 𝗟𝗶𝗻𝗸𝗲𝗱𝗶𝗻 або 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 та будьте завжди в курсі найвигідніших пропозицій щодо умов навчання.

Створюйте своє майбутнє разом з нами. З будь-яких питань щодо навчання телефонуйте / пишіть +𝟯𝟴 𝟬𝟵𝟱 𝟯𝟭𝟬-𝟭𝟳-𝟴𝟮 (WhatsApp, Viber) або 𝗮𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆@𝗯𝗱𝗼.𝘂𝗮