BDO в Україні приєднується до спільноти Канадсько-української торгової палати (СUCC)

BDO в Україні приєднується до спільноти Канадсько-української торгової палати (СUCC)

Починаючи з кінця минулого року ми активно поновлюємо членства та приєднуємося до спільнот низки міждержавних організацій.

Наприкінці грудня 2022 року компанія BDO в Україні стала членом Канадсько-української торгової палати (СUCC), метою діяльності якої є сприяння торговим та інвестиційним можливостям серед членів у Канаді та Україні, а також сприяння співпраці між канадськими і українськими державними та приватними зацікавленими сторонами. Цьому також сприяє створений СUCC форум для нетворкінгу, спілкування та навчання всіх членів асоціації.

Співпраця з Канадсько-українською торговою палатою також представляє цінність з погляду залучення іноземних інвестицій, задля початку відбудови країни вже нині. В сучасному світі практично всі країни залучені до процесів міжнародного співробітництва з Україною. Наше партнерство з СUCC особливо важливе в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою (CUFTA), що була підписана 11 липня 2016 року. Відповідно до положень CUFTA, Канада скасувала 98% мит для українських товарів, що неабияк сприяє розширенню бізнесу в цей регіон. На політичній арені між Канадою та Україною — хороші відносини, що відкриває перед українським бізнесом гарні перспективи.

Про Канадсько-українську торгову палату

Канадсько-українська торгова палата (СUCC) була створена у 1992 році задля становлення дружніх і взаємно підтримуючих політичних, економічних та культурних відносин між Канадою та Україною. Канадсько-українська торговельна палата стала авторитетним голосом канадського та українського бізнесу з понад 230 членами. Наразі діяльність CUCC зосереджена на заохочені, сприянні і допомозі канадським бізнесам, які зацікавлені в партнерстві та інвестиціях для відбудови України.

Rebuild Ukraine Business Conference

Конференція Rebuild Ukraine Business є початком серії запланованих івентів у цьому напрямі. Метою конференції є ознайомлення канадського бізнесу з інвестиційними можливостями для модернізації та відбудови України. Учасники заходу матимуть змогу презентувати державні та приватні інвестиційні проєкти, спрямовані на відновлення України в аграрному, будівельному, транспортному та енергетичному секторі. Також презентують інструменти, механізми та послуги, які сприятимуть розвитку українсько-канадських ділових та інвестиційних відносин.

З досвіду знаємо, що в умовах тривалої війни українським компаніям часто доводиться долати негативні стереотипи про Україну. Бізнесу щоразу потрібно доводити, що попри всі складнощі, вони можуть стати надійним партнером на міжнародній арені.

BDO in Ukraine має вдалий досвід співпраці з канадським бізнесом, тож радимо не боятися пропонувати свої послуги та сервіси, тим паче якщо ви впевнені в їхній якості та затребуваності на цьому ринку. Канадський бізнес активно розвивається, а отже потребує надійних партнерів зокрема і на зовнішніх ринках. Тож нашою метою є підтримувати довірливу систему відносин з Канадою та іншими країнами світу, що неодмінно сприятиме відновленню економіки нашої країни.

Щоб дізнатися більше інформації про можливості співпраці з канадськими організаціями НАПИШІТЬ НАМ і ми обов’язково допоможемо підібрати найкращі рішення.