BDO в Україні бере участь у екологічній акції з висадження дерев у Києві та Дніпрі

BDO в Україні бере участь у екологічній акції з висадження дерев у Києві та Дніпрі

27 жовтня співробітники BDO в Україні долучилися до екологічної акції з висадження дерев і посадили 70 саджанців поблизу офісів у Києві та Дніпрі.
 

Для нашої команди було надважливо взяти участь у соціально-природничому заході та зробити власний внесок в озеленення територій, адже ми, як частина міжнародної мережі BDO, робимо вклад в досягнення нульового рівня викидів парникових газів (Net Zero) до 2050 року. Це зобов'язання мережа BDO взяла на себе декілька років тому, ставши частиною Альянсу постачальників фінансових послуг Net Zero (Net Zero Financial Service Providers Alliance). А збільшення кількості зелених насаджень зменшить викид вуглекислого газу в атмосферу, пом’якшуючи таким чином результати зміни клімату.У Києві молоді саджанці вже пускають коріння в двох локаціях. Біля нашого офісу поблизу ст. м. Бориспільська на проспекті Бажана було висаджено 10 дерев черемхи віргінської (висота 4,5-5 м), а на території школи № 113 приживаються 10 шовковиць білих (1-1,5 м) та 10 лип (1,5-2 м).

у Дніпрі в центрі міста в парку поруч з нашим офісом вже ростуть по 10 саджанців сосни кримської (1-1,1 м) та горобини скандинавської (1,2-1,5 м).


А ще 20 молодих дерев клена (1,5-1,8 м) та катальпи (1-1,5 м) обабіч дороги в с. Білогородка, де з минулого року ми маємо альтернативний автономний офіс, висадять волонтери. 
Висадження дерев у Києві та Дніпрі відбувалась за допомогою громадської організації «Мільйон Дерев» та адміністрацій КП УЗН Дарницького району м. Києва і адміністрації КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради.

«Дуже вдячна колективу BDO in Ukraine, що навіть у важкі часи ви знаходите можливості для поліпшення довкілля і долучаєтесь до екологічних ініціатив», — під час активності минулого тижня сказала директор КП УЗН Дарницького району м. Києва Філінська Людмила Дмитрівна. 

Спираючись на отриману інформацію від Європейської економічної комісії ООН, одне дерево може поглинати до 150 кг вуглекислого газу на рік. Опираючись на цю інформацію та за приблизним розрахунком, дерева, посаджені працівниками BDO in Ukraine у жовтні 2023 року до жовтня 2024 року поглинуть приблизно 63 кг СО2. А через 20 років показник поглинання досягне позначки до 9 000 кг СО2 на рік. Наша команда буде спостерігати за ростом нових «підопічних», робити щороку аудит їхнього стану (у нас навіть є сертифіковані аудитори для цього 😊), а також вести підрахунок поглинутого ними вуглекислого газу та виділеного кисню. 

Ми в BDO in Ukraine притримуємося концепції сталого розвитку і турбуємось про інтереси майбутніх поколінь, зокрема їхню потребу в безпечному і здоровому довкіллі.