Об'єднання можливостей: BDO в Україні приєднується до спільноти Американської торгівельної палати

Це важливий крок у нашій корпоративній історії, який свідчить про готовність активно співпрацювати з провідними бізнес-організаціями та приєднатися до глобальної спільноти бізнес-лідерів. Це новий стратегічний напрямок у розвитку BDO in Ukraine та демонстрація нашого зобов'язання виконувати міжнародні стандарти якості та професійної етики.

Як відмітила СЕО BDO в Україні Віра Савченко: «Членство в АСС надасть компанії можливість ще активніше долучатися до ключових ініціатив, подій та проєктів, спрямованих на поліпшення бізнес-середовища в Україні, залучення іноземних інвестицій, які вкрай важливі для відбудови України, та сприяння економічній стійкості країни».

Членство в Палаті відкриває перед БДО в Україні нові можливості для активної співпраці з провідними гравцями на міжнародному ринку, дозволяє розширювати експертизу та набувати корисні ділові зв’язки, які в перспективі зможуть перерости в тривалі партнерські відносини.  

Про Американську торгівельну палату в Україні

Американська торгівельна палата в Україні (АСС) — впливова бізнес-асоціація в Україні, яка об'єднує організації, підприємців і впливових фахівців з метою сприяння розвитку торговельних, економічних та дружніх відносин між Україною та США. АСС в Україні є частиною Торговельної палати США та невід’ємною частиною глобальної мережі Європейської ради Американських торговельних палат. Розпочавши діяльність в Україні у 1992 році, нині є одним з найбільших офісів серед Американських торгівельних палат у Європі.

Головною місією Американської торгівельної палати сьогодні є зробити Україну привабливою для інвестицій, інновацій та створення нових робочих місць.

Про компанію BDO в Україні

BDO в Україні є одним з ключових гравців на ринку аудиторсько-консалтингових послуг в Україні, що пропонує широкий спектр послуг для клієнтів у різних секторах економіки. За десятки років праці на українському ринку, компанія зарекомендувала себе як надійного партнера з глибокою міжнародною експертизою, професійним підходом і розумінням потреб сучасного бізнесу.

BDO вГоловна Україні вдячна всім клієнтам та партнерам за довіру і підтримку. Разом ми створимо більше можливостей для успіху та процвітання!

Слідкуйте за новинами та оновленнями на веб-сайті і соціальних мережах, де ми завжди ділимося актуальною інформацією щодо активностей.