Компанія BDO призначила глобального директора зі стратегії та операційної діяльності

Компанія BDO призначила глобального директора зі стратегії та операційної діяльності

Швидкі зміни, складне бізнес-середовище та чіткі амбіції щодо розвитку глобального бізнесу збільшили потребу у створенні нової відповідної посади в організації. Новий глобальний директор зі стратегії та операційної діяльності BDO буде забезпечувати узгодженість дій, послідовність та реалізацію глобальних стратегій мережі BDO.

Пет Крамер, СЕО BDO Global, додає: «Я дуже радий, що Тронд-Мортен погодився взяти на себе цю важливу нову роль у нашій глобальній команді лідерів. Настав час модернізувати нашу регіональну структуру та підвищити її загальну ефективність. Реорганізація управління в регіонах надасть нам реальну можливість по-іншому залучати та керувати регіональною географією. Тронд-Мортен також забезпечить рівномірне розгортання наших глобальних стратегій BDO у всіх наших фірмах по всьому світу, включаючи програму сталого розвитку та ряд дуже важливих напрямів міжнародного бізнесу».

Коментуючи своє призначення, Тронд-Мортен сказав: «Я дуже радий обійняти цю нову посаду. Я з нетерпінням чекаю на новий виклик і тісно співпрацюватиму з нашими лідерами по всьому світу аби разом реалізовувати нашу глобальну стратегію та реагувати на величезні можливості, які ми маємо на ринку. Тільки спільними зусиллями і завдяки більш тісній взаємодії з нашими фірмами ми зможемо побудувати ще кращу компанію BDO».

Про Тронд-Мортена Ліндберг

До цього часу Тронд-Мортен Ліндберг обіймав посаду регіонального директора мережі BDO в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка), контролюючи стратегію зростання та розвитку BDO на трьох континентах. Він також очолював напрям глобальних інновацій в мережі BDO і виступав спонсором програми сталого розвитку, яка включає в себе зобов'язання BDO досягти нульового рівня викидів вуглецю до 2050 року (Net Zero Commitment).

До того, як приєднатися до глобальної команди лідерів BDO у 2017 році, Тронд-Мортен був керуючим партнером і CEO BDO в Норвегії протягом 8 років.


Джерело: BDO Global