Впровадження штучного інтелекту (AI)

Впровадження штучного інтелекту (AI)

Штучний інтелект (ШІ, англ. artificial intelligence, AI) сьогодні відіграє вирішальну роль у розвитку технологій, відкриваючи нові горизонти в різноманітних сферах життя, від медицини до освіти. Він не тільки спрощує повсякденні завдання, але й підштовхує нас до інновацій, змінюючи наше уявлення про можливості майбутнього.

 

Використання штучного інтелекту в компаніях відкриває значні переваги для пришвидшення рутинних процесів і оптимізації часу працівників. ШІ дозволяє автоматизувати повторювані завдання, звільняючи ресурси для зосередження на складних і творчих аспектах роботи. Це не тільки підвищує продуктивність, але й сприяє розвитку інноваційних підходів у вирішенні специфічних завдань, що так само зміцнює конкурентоспроможність компанії на ринку.


Чого очікувати від допомоги у впровадженні інструментів ШІ від BDO в Україні


Впровадження ШІ


 • Аналіз наявної системи, оцінки її потужностей, врахування специфічних потреб компанії та її ІТ-інфраструктури. На основі цього аналізу ми рекомендуємо продукти на базі штучного інтелекту, доступні на ринку, такі як Chat GPT, продукти Microsoft 365 тощо, які оптимально відповідатимуть вимогам бізнесу.
 • Процес вибору відповідного інструменту ШІ та його впровадження охоплює інтеграцію обраних продуктів ШІ з уже налаштованими параметрами для фінансової звітності, а також надання детальних інструкцій та готових до використання промптів.
 • Додатково, ми організовуємо навчальні тренінги для персоналу, співробітників компанії, щоб забезпечити їхню здатність ефективно застосовувати можливості штучного інтелекту в роботі від самого початку.

Опитування про ШІ1

Опитування ШІ2


Фахівці компанії допоможуть вашому бізнесу:

 • Перенести на захищену хмару серверні потужності та дані працівників
 • Налаштувати ефективну віддалену роботу
 • Підсилити рівень кібербезпеки компанії


Наш підхід містить:

 1. Проведення початкового аналізу стану інфраструктури та надання рекомендацій щодо можливостей переходу до хмарних сервісів і подальшої Digital-трансформації.
 2. Перенесення серверів на хмару Microsoft Azure або західний хостинг із захищеним доступом працівників через VPN.
 3. Забезпечення працівників потужними інструментами спільної віддаленої роботи та хмарного зберігання даних на базі Microsoft 365 (Office 365, Exchange Online, Teams, OneDrive та Sharepoint) + Copilot інструмент штучного інтелекту, який працює на GPT-4. Основним завданням цього інструменту є робота з файлами на комп'ютері та підвищення ефективності роботи на ПК: створення документів та презентацій, редагування фотографій, організація файлів, допомога під час або після зустрічей в Microsoft Teams, написання листа в Outlook тощо.
 4. Проведення необхідного навчання для працівників компанії.
 5. Надання консультації щодо стану поточного рівня кібербезпеки та напрямів посилення захисту даних.


Приклади, як фахівцями нашої компанії вже було розроблено GPTs

GPTs — це користувацькі версії ChatGPT, які користувачі можуть адаптувати для конкретних завдань або тем, поєднуючи інструкції, знання та можливості для автоматизації робочих, рутинних процесів.

Фахівцями BDO в Україні вже розроблені сервіси для автоматизації робочих процесів аудиторів, аналітиків, фінансистів та бухгалтерів. Цей інструмент призначений для спеціалізованого використання профільними спеціалістами і його мета - аналіз та обробка фінансової звітності і подальші рекомендації в роботі з документами.  

Головні функції:

 • Детальний опис з поясненням можливих причин усіх змін у рядках фінансових звітів.
 • Детальний список потенційних ризиків суттєвих викривлень, а також значних ризиків суттєвих викривлень для кожного пункту фінансових звітів; окремо ідентифікувати RMM і SRMM.
 • Сформулювати список питань згідно з вимогами МСФЗ з посиланнями на параграфи стандартів МСФЗ, які потребують уточнення під час аудиту для кожного пункту наданих фінансових звітів.
 • Визначити потенційні індикатори шахрайства в наданих фінансових звітах.
 • Написати детальні аудиторські процедури для кожного пункту наданих фінансових звітів. Також ідентифікувати RMM, SRMM та процедури для їхньої адресації.


Тож технології розвиваються щосекунди, і те, що вважалося проривом ще вчора, завтра може втратити актуальність. У цьому світі неперервних змін важливо не зволікати. Починайте застосовувати можливості штучного інтелекту для розвитку компанії вже сьогодні. Замовляйте додаткову консультацію у фахівців BDO в Україні для ефективного впровадження AI, аби залишатися на передовій інновацій та забезпечувати стійке зростання бізнесу.


BDO в Україні є офіційним партнером Microsoft


MS Partner

Основний контакт