Якість даних у системі внутрішнього контролю

Якість даних — характеристика, що відображає рівень їхньої придатності до використання. Аналітики авторитетного агентства Gartner встановили, що погана якість даних негативно впливає на продуктивність роботи різних компаній, через що вона скорочується на 20%. 

На семінарі розглядаємо кращі практики з управління даними та підходи до їхнього застосування. Ці підходи допомагають досягти цілей операційної ефективності у цифровій трансформації. 
За 8 академічних годин курсу (4х90 хв.) розглянемо такі теми: 
  1. Контроль інформаційних потоків у системі внутрішнього контролю, навіщо він потрібний, і яких ризиків стосується. Визначення та формалізація вже наявних контролів у процесах. Співпраця та розподіл відповідальності та функцій щодо управління інформацією та даними серед підрозділів.
  2. Міжнародні стандарти (COBIT, DMBOK, ISO 8000, etc.), які можуть допомогти у формуванні чи вдосконаленні методології управління даними. Підходи до їхнього використання.
  3. Забезпечення якості даних:
    • перегляд і впровадження контролів в інформаційних системах,
    • контролі в бізнес-процесах,
    • організаційні та технічні заходи.
  4. Подальший контроль за якістю даних, і які аспекти варто враховувати при формуванні та описі процедур. Структура опису.

Додаток: структура та ключові аспекти профільних стандартів з управління даними — ISO 8000 series та DAMA-DMBOK v.2

Кому буде цікаво? — Фахівцям з ризиків, безпеки, аудиту, методології.

Курс читає — Анастасія Конопльова

Анастасія — сертифікований викладач, має сертифікати CISA, CRISС, CDPSE, директор ТОВ «ЮЕЙДЖИ» (безперервна діяльність з 1999 року), Президент ISACA Kyiv 2018-2020, магістр економіки (економічна кібернетика), має досвід аудиту та консалтингу з 2005 року для компаній від 5 до 40000 працівників у напрямах впровадження та контролю систем управління інформаційною безпекою, планів безперервної діяльності, аудиту інформаційних систем, виконання консультаційних проєктів з автоматизації процесів, електронного документообігу та архівації, впровадження систем управління операційними ризиками, аудиту фінансової звітності, капіталу, кредитних ризиків.

Вартість програми  уточнюйте

Дата  за запитом

Місце та формат проведення обговорюється індивідуально

Будуть запитання — телефонуйте / пишіть +38 095 310-17-82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua 

Key Contact