Тренінги
IFRS

Тренінг: «Експрес підготовка до іспиту ACCA DipIFR: практика рішення задач»
ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: кандидати, які активно готуються до іспиту ACCA DipIFR і прагнуть зосередитися на практичному аспекті підготовки.

Ті, хто бажає оптимально використати свій час для вивчення конкретних методів вирішення іспитових задач.

МЕТА: підготуватися до іспиту ACCA DipIFR з нашим інтенсивним воркшопом, який зосереджений на тому, що найважливіше - практичному розв'язуванні задач.

ДетальнішеIFRS
 
Тренінг: «Облік оренди в орендаря по-новому - IFRS 16. Оренда»
ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: буде корисний для бухгалтерів, фінансових аналітиків і репортерів, керівників фінансових відділів, аудиторів.

МЕТА:отримати знання щодо практичних аспектів застосування стандарту МСФЗ / IFRS 16 та змін в обліку, що пов’язані з його впровадженням.

Детальніше

   
   
 IFRS
 
Тренінг «IFRS 15. Дохід від договорів з клієнтами»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: буде корисний для бухгалтерів, фінансових аналітиків, керівників фінансових відділів та аудиторів.

МЕТА: отримати знання щодо практичних аспектів застосування стандарту МСФЗ / IFRS 15 та змін в обліку, що пов’язані з його впровадженням

Детальніше

   
   
 IFRS 

Тренінг: «Консолідація за МСФЗ»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо Консолідації згідно з МСФЗ, головні бухгалтери, фінансові директори.

МЕТА: Огляд вимог і методика Консолідації згідно з МСФЗ.

Детальніше  

   
   

IFRS
 

Тренінг «Трансформація звітності відповідно до МСФЗ»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці сфери бухгалтерського обліку, аудиту і фінансів, а також всі, хто бажає отримати знання та навички щодо Трансформації згідно з МСФЗ.

МЕТА: Огляд вимог і методика Трансформаації згідно з МСФЗ.

Детальніше

   
   

IFRS
 

Курс «Міжнародні стандарти фінансової звітності»

Курс призначений для професіоналів, які працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, яким необхідно розширити свої знання з МСФЗ.

Навчання за цією програмою дозволить вам:

  • Підвищити свій професійний рівень.
  • Складати звітність без помилок та перешкод.

Детальніше

   
   

IFRS
 

Тренінг «Основи МСФЗ»

Тренінг для керівників, менеджерів вищого та середнього рівня, інших фахівців фінансово-бухгалтерських служб організацій, консультантів і фінансових аналітиків, а також особам, які не мають спеціальної бухгалтерської освіти, але які бажають підвищити свою кваліфікацію у сфері МСФЗ.

Ціль тренінгу: дати базові знання у сфері МСФЗ — основні принципи, поняття, цілі та завдання при підготовці звітності.

Детальніше

 

 

 

Soft Skills

 

Тренінг «Як справлятися зі стресом?»

Мета тренінгу: розвинути здібності передбачення стресових ситуацій і виявлення причин стресових станів, оволодіти способами виходу зі стресу, а також підвищити рівень стресостійкості.

Детальніше

   

  
 Hard Skills 

Тренінг «Agile і Scrum: простими словами про складне»

Agile є основою для організації ефективного робочого процесу команди, що забезпечує досягнення результатів. Завдяки своїм принципам цей метод, започаткований в ІТ, вже захопив усі сфери діяльності. Адже завдяки адаптивності, взаємодії самоорганізованих команд та оперативному реагуванню на мінливі умови сучасного середовища, що пропагує Аgile, компанії мають можливість сформувати свою особливу філософію та стиль.

Детальніше

   
   

Hard Skills
 

Курс з питань аудиту та управління ризиками безпеки 
(або Як зосередити зусилля на кібербезпеці в організації)

Курс зосереджений на інструментах і техніках, які використовуються в організаціях для підтримки прийняття рішень у сфері кібербезпеки. Знання та інструменти в рамках курсу використовуються в практиці роботи менеджерів з безпеки, аналітиків з безпеки, менеджерів з дотримання вимог, менеджерів з ризиків, аудиторів, консультантів, і необхідні для професійних сертифікатів у цих сферах.

Детальніше

   
   

Hard Skills
 

Тренінг Якість даних у системі внутрішнього контролю

Якість даних — характеристика, що відображає рівень їхньої придатності до використання. Аналітики авторитетного агентства Gartner встановили, що погана якість даних негативно впливає на продуктивність роботи різних компаній, через що вона скорочується на 20%.

Детальніше

   
   

Hard Skills
 

Курс з впровадження фінансової оцінки інформаційного ризику

Під час семінару розглядаємо на прикладах, зрозуміло та цікаво, впровадження кількісної оцінки інформаційного ризику, покроково: від аналізу вхідної інформації, вибору параметрів, вибору моделі, першого розрахунку, до процедур узгодження та впровадження.

Детальніше

   
   

Hard Skills
 

Роль ІТ контролів у системі внутрішнього контролю. Приклад оцінки ІТ контролів за міжнародними стандартами.

На семінарі розглядаємо як інформаційні технології впливають на систему внутрішнього контролю, яким чином побудовані процеси та внутрішній контроль в ІТ, як оцінювати дієвість, достатність та ефективність ІТ контролів.

Детальніше

   
   

Hard Skills
 

Resilience, або організація  безперервної діяльності: складання планів, тестування та підтримка

Термін Resilience означає забезпечення стійкості та підтримку бізнесу. Курс містить рекомендації та методики, що дозволяють людям, процесам і інформаційним системам адаптуватися до мінливих умов. Здатність змінювати операції в мінливих умовах, зберігаючи безперервність надання критично важливих функцій клієнтам є наразі ключовою для будь-якої організації.

Детальніше

   
   

Основний контакт