Роль ІТ контролів у системі внутрішнього контролю. Приклад оцінки ІТ контролів за міжнародними стандартами.

Цифрові та інформаційні технології (ІТ), підкоряючись інтересам бізнесу та суспільства, проникають у всі сфери виробництва. Потреби підприємств в автоматизації зростають, витрати на володіння інформаційною системою збільшуються. Вузькоспеціалізована сфера ІТ потребує системних підходів до управління, зокрема спеціальних заходів управління, здатних вписатись у тренд високих темпів розвитку ІТ.

На семінарі розглядаємо як інформаційні технології впливають на систему внутрішнього контролю, яким чином побудовані процеси та внутрішній контроль в ІТ, як оцінювати дієвість, достатність та ефективність ІТ контролів.
За 4 години заходу розглянемо такі питання:
  1. ІТ процеси. Внутрішній контроль в ІТ. Стандарти та кращі практики: COBIT, ITIL, ІТ4ІТ та їхнє ефективне поєднання в організації.
  2. Роль ІТ в системі внутрішнього контролю. Приклади операційних випадків, пов’язаних з ІТ.
  3. Побудова внутрішнього контролю в ІТ.
  4. Приклад оцінки ІТ контролів.

Кому буде цікаво? Фахівцям з ризиків, безпеки, аудиту, методології.

Курс читає — Анастасія Конопльова

Анастасія — сертифікований викладач, має сертифікати CISA, CRISС, CDPSE, директор ТОВ «ЮЕЙДЖИ» (безперервна діяльність з 1999 року), Президент ISACA Kyiv 2018-2020, магістр економіки (економічна кібернетика), має досвід аудиту та консалтингу з 2005 року для компаній від 5 до 40000 працівників у напрямах впровадження та контролю систем управління інформаційною безпекою, планів безперервної діяльності, аудиту інформаційних систем, виконання консультаційних проєктів з автоматизації процесів, електронного документообігу та архівації, впровадження систем управління операційними ризиками, аудиту фінансової звітності, капіталу, кредитних ризиків.

Вартість програми  уточнюйте

Дата  за запитом

Місце та формат проведення обговорюється індивідуально

Будуть запитання — телефонуйте / пишіть +38 095 310-17-82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

Основний контакт