Посібник для інвесторів

8-е видання

Інвестиційний довідник від BDO Ukraine слугує життєво важливою платформою для інвесторів, надаючи важливу інформацію про відбудову України. Він ретельно окреслює ключові механізми та етапи, що мають вирішальне значення для залучення інвестицій, а також надає глибокий аналіз потенційних ризиків та ефективні стратегії їх пом'якшення. Посібник детально описує інвестиційні можливості, що охоплюють різні сектори економіки, приділяючи особливу увагу міжнародному фінансуванню та експортному кредитуванню. Крім того, він надає конкретні рекомендації щодо ретельного відбору інвестиційних проектів. Ми очікуємо, що наш посібник перетвориться на незамінний інструмент для тих, хто прагне зробити свій внесок у триваюче відновлення України.


Практичний посібник для інвесторів, яких цікавлять можливості інвестицій у бізнес в Україні. 

Фахівці BDO в Україні зібрали в одному місці корисні поради та важливу інформацію для потенційних інвесторів, які мають намір інвестувати та сприяти відновленню України уже сьогодні. Інформація в Посібнику регулярно оновлюється та доповнюється актуальними матеріалами по темі.


Попередня схема відновлення України 

Попередня схема відновлення України

Кроки для інвесторів (інформація на англійській мові)

Публікація підготовлена експертами BDO в Україні

Віра СавченкоДиректор виконавчий

Олександр НестерукДиректор «БДО Корпоративні фінанси»

Iрина ПавлюкСтарший юрист

Ольга КорнійченкоДиректор з розвитку міжнародних відносин 

Aндрій БоренковКерівник напрямку Advisory

Maрія TретякМенеджер з ІТ проєктів 

Teтяна ДемченкоПроєктний менеджер 


Дисклеймер: Будь ласка, зверніть увагу, що ця інформація є актуальною на дату публікації цього документа (09/02/2024). Ця публікація має виключно інформаційний характер і не повинна розглядатися як юридична, податкова чи фінансова консультація. Будь ласка, проконсультуйтеся з професійним консультантом для отримання індивідуальних рекомендацій. 

Відкрийте для себе Україну з офіційною платформою Українського інституту

 (Insight UA)