Практика в BDO

Тут Ви знайдете інформацію для студентів, які хочуть пройти навчальну практику або стажування у міжнародній аудиторській компанії BDO в Україні, поєднуючи їх із навчанням у виші.

В цьому розділі також розміщена інформація для навчальних закладів, які хочуть укласти договір про проходження практики студентів у нашій компанії.

ПРАКТИКА В BDO

Міжнародна аудиторська компанія BDO в Україні надає студентам можливість проходження практики або стажування в нашій компанії. У нас Ви зможете брати участь у реальних проєктах для клієнтів та отримати свій перший досвід роботи в бізнесі під керівництвом досвідченого наставника.

У нашій компанії Ви можете пройти як навчальну, так і переддипломну практику, передбачену навчальним процесом Вашого вишу.

Якщо Ви хочете пройти стажування у міжнародній аудиторській компанії, поєднуючи його з навчанням у виші, ми готові надати Вам таку можливість та гнучкий робочий графік.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, Вам необхідно відправити своє резюме та супровідний лист до нашого HR-відділу, вказавши в ньому ймовірні дати практики/стажування та відділ, у якому Ви хотіли би їх пройти. Просимо Вас зробити це за 1-2 місяці до ймовірної дати початку практики або стажування, щоб у нас була можливість підготуватися до цього та узгодити всі організаційні моменти.

Якщо Ваше резюме зацікавить керівництво одного з наших відділів, наш HR-менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами, щоб обговорити всі деталі.

Ми із задоволенням зустрінемося з Вами, щоб обговорити можливість укладання договору про проходження навчальної або переддипломної практики Ваших студентів у міжнародній аудиторській компанії BDO в Україні. Будь ласка, надішліть листа до нашого HR відділу і ми обов’язково зв’яжемося з Вами, щоб обговорити всі деталі.

Практика в BDO

НАШІ ОФІСИ

Ніші офіси

BDO Дніпро

Вул. Андрія Фабра 4

Офіс у Дніпрі, 49000, Україна

Ел. пошта :

Номер телефону:+38 050 452 18 44

Fax:+38 056 370 30 43

Місце на картi >>

BDO Київ

Харківське шосе, 201-203

10 поверх

Офіс у Києві, 02121, Україна

Ел. пошта :

Номер телефону:+38 044 393 26 87

Fax:+38 044 393 26 91

Місце на карті >>

КОНТАКТИ HR


Зацікавившись нашою компанією, будь ласка, відправляйте своє резюме до нашого HR-відділу

Контакти HR

Основний контакт