Випускникам

Ми раді випускникам та молодим фахівцям, які приходять на роботу до міжнародної аудиторської компанії BDO в Україні. Тут Ви знайдете інформацію про те, що менеджмент компанії очікує від усіх співробітників, і що Ви можете отримати, ставши частиною нашої великої міжнародної команди.

ВИПУСКНИКАМ

Ми зацікавлені співпрацювати з тими, хто шукає компанію, щоб розпочати свою кар’єру та готовий докладати для цього чималих зусиль – працювати в команді професіоналів та брати участь у проєктах для наших клієнтів, вчитися не тільки під час тренінгів, але і в процесі щоденної роботи. Адже саме завдяки досвіду і знанням наших співробітників ми можемо надавати клієнтам послуги виняткової якості, тим самим підтримуючи глобальну місію та цінності міжнародної мережі BDO.

Професіоналізм, дотримання домовленостей, взаємна повага та довіра, постійне підвищення рівня своєї кваліфікації, раціональні пропозиції щодо вдосконалення бізнес-процесів, інноваційність, зацікавленість у роботі на результат – ми очікуємо цього від усіх наших співробітників.

Ми зацікавлені в тому, щоб кожен наш співробітник мав можливість професійного розвитку. У нашій компанії Ви можете будувати свою кар’єру в різних напрямках бізнесу, брати участь у проєктах для міжнародних клієнтів, у нас Ви можете вчитися та переймати досвід старших колег, відвідувати внутрішні та зовнішні тренінги, конференції, семінари.

Щорічна оцінка роботи, обговорення кар’єрних очікувань співробітників, Програма розвитку талантів, соціальні гарантії, демократичний стиль керівництва, дружня робоча атмосфера, повага до думки співробітників, доступність топ-менеджменту компанії для обговорення робочих питань, яскраві корпоративні заходи - ми постійно вдосконалюємося, щоб залишатися найкращим місцем роботи для наших співробітників.

Випускникам

НАШІ ОФІСИ

Наш офіс

BDO Дніпро

Вул. Андрія Фабра 4

Офіс у Дніпрі, 49000, Україна

Ел. пошта :

Номер телефону:+38 050 452 18 44 (43)

Місце на картi >>

BDO Київ

Харківське шосе, 201-203

10 поверх

Офіс у Києві, 02121, Україна

Ел. пошта :

Номер телефону:+38 044 393 26 87

Fax:+38 044 393 26 91

Місце на карті >>

КОНТАКТИ HR


Зацікавившись нашою компанією, будь ласка, відправляйте своє резюме до нашого HR-відділу

Контакти HR

Основний контакт