Професіоналам

Ми розуміємо, що пошук роботи – це складне завдання. А пошук роботи у компанії, яка відповідає Вашим професійним амбіціям – завдання вдвічі складніше. Тому ми хотіли б коротко розповісти про те, що менеджмент міжнародної аудиторської компанії BDO в Україні очікує від усіх співробітників, і що Ви можете очікувати від нас, ставши частиною нашої великої міжнародної команди.

ПРОФЕСІОНАЛАМ

Ми зацікавлені співпрацювати з фахівцями різного віку та рівня кваліфікації – як з тими, хто тільки нещодавно почав будувати свою кар’єру, так і з професіоналами, які мають багаторічний стаж роботи та підтвердили свою кваліфікацію українськими та міжнародними дипломами, а також успішно реалізованими проєктами. Саме завдяки досвіду і знанням наших співробітників ми можемо надавати клієнтам послуги виняткової якості, тим самим підтримуючи глобальну місію та цінності міжнародної мережі BDO.

Професіоналізм, дотримання домовленостей, взаємна повага і довіра, постійне підвищення рівня своєї кваліфікації, раціональні пропозиції щодо вдосконалення бізнес-процесів, інноваційність, зацікавленість у роботі на результат – ми очікуємо цього від всіх наших співробітників.

Ми зацікавлені в тому, щоб кожен наш співробітник мав можливість професійного розвитку. У нашій компанії Ви можете будувати свою кар’єру в різних напрямках бізнесу, брати участь у проєктах для міжнародних клієнтів, обмінюватися досвідом з колегами з різних країн, відвідувати міжнародні тренінги і конференції.

Щорічна оцінка роботи, обговорення кар’єрних очікувань співробітників. Програма розвитку талантів, соціальні гарантії, демократичний стиль керівництва, дружня робоча атмосфера, повага до думки співробітників, доступність топ-менеджменту компанії для обговорення робочих питань – ми постійно вдосконалюємося, щоб залишатися найкращим місцем роботи для наших співробітників.

Професіоналам

НАШІ ОФІСИ

Ніші офіси

BDO Дніпро

Вул. Андрія Фабра 4

Офіс у Дніпрі, 49000, Україна

Ел. пошта :

Номер телефону:+38 050 452 18 44

Fax:+38 056 370 30 43

Місце на картi >>

BDO Київ

Харківське шосе, 201-203

10 поверх

Офіс у Києві, 02121, Україна

Ел. пошта :

Номер телефону:+38 044 393 26 87

Fax:+38 044 393 26 91

Місце на карті >>

КОНТАКТИ HR


Зацікавившись нашою компанією, будь ласка, відправляйте своє резюме до нашого HR-відділу

Контакти HR

FAQ

Тут Ви знайдете відповіді на запитання, що найчастіше ставляться щодо процесу відбору кандидатів у нашу компанію.

Питання та відповіді

Так. Ви можете зробити це будь-яким зручним для Вас способом: 

а) Ви можете відправити резюме через рекрутингові веб-сайти, на яких Ви знайшли нашу вакансію. 

б) Ви можете відіслати резюме електронною поштою, безпосередньо до HR-відділу на нашу електронну адресу cvteam@bdo.ua

Тривалість процесу відбору залежить від багатьох чинників, але на кожному етапі ми прагнемо інформувати Вас настільки оперативно, наскільки це можливо. Крім того, ми цінуємо той час, який Ви вклали у цей процес, тому прагнемо діяти швидко й ефективно. Зазвичай, процес відбору займає два тижні.

Ми зателефонуємо Вам і заплануємо все, що необхідно зробити при відборі кандидатів до нашої компанії. Якщо ми не зможемо до Вас додзвонитися, ми відправимо Вам електронне повідомлення. Усі домовленості, зроблені під час телефонної розмови, підкріплюються електронними повідомленнями, щоб Вам було легше планувати свої дії.

Навіть якщо зараз у нас немає вакансії, яка Вас зацікавила, надішліть нам своє резюме. Ми зберігатимемо його в нашій базі даних і зв’яжемося з Вами, як тільки з’явиться щось відповідне.

Програми навчання доступні для всіх наших співробітників. Вони охоплюють як професійні навички та компетенції, так і загальні бізнес-навички (ведення переговорів, ефективна комунікація, тайм-менеджмент, майстерність проведення презентацій тощо). Ми цілком переконані, що комбінуючи різні методи навчання та й здобуваючи нові знання щодня протягом виконання роботи, ми досягаємо максимального ефекту в розвитку наших співробітників.

Основний контакт