Звіт про прозорість BDO за 2021 рік

Як глобальна організація, BDO прагне до прозорості ведення бізнесу. Наш глобальний звіт про прозорість за 2021 рік охоплює питання менеджменту, управління ризиками та якістю, стану державної політики та їхнього залучення, а також сталого розвитку.

Цей рік не був схожий ні на один інший, оскільки глобальна пандемія COVID-19 спричинила величезні особисті, професійні і громадські руйнування. Вона виявилась основним каталізатором змін, змусивши нас мислити й працювати по-іншому, і принесла із собою низку непередбачених труднощів. Упродовж усього цього періоду в центрі нашої уваги були здоров’я, безпека й добробут наших співробітників, які згуртувалися й докладали значних зусиль для підтримки один одного, компанії та спільноти.

Ми розуміємо, що залучення наших співробітників є ключем до успіху на цьому шляху. Наші співробітники хочуть бачити, що BDO «йде вірним шляхом» і пишатися цим. Отже, сталий розвиток як ключовий елемент нашої мети: Люди допомагають людям у досягненні їхньої мрії. У міру просування ми сподіваємося, що такий підхід допоможе нашому бренду продовжувати залучати та утримувати найкращі таланти, водночас забезпечуючи майбутнє бізнесу і вносячи свій вклад у побудову кращого світу для всіх.

Також нагадаємо, що 30 квітня 2021 року компанія БДО в Україні представила Інтегрований звіт про прозорість за 2020 рік. Він відповідає вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності й аудиторську діяльність» та Міжнародних стандартів з інтегрованої звітності (IIRF) і розкриває інтегровані показники ефективності нашої організації (фінансові та сталого розвитку) відповідно до Міжнародної системи інтегрованої звітності. Будемо раді зворотному зв’язку щодо звіту, так щоб ми й надалі продовжували відображати інформаційні потреби наших ключових зацікавлених сторін.


 

ДИВИТИСЯ ЗВІТ BDO GLOBAL