Підготовка третього звіту BDO in Ukraine про прозорість і ESG

Ми випускаємо третій звіт про прозорість і ESG «Створення цінності — де б ми не були!» згідно з вимогами Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», і коротко торкаємося діяльності стосовно питань ESG за минулий рік.

 

Наш звіт випускається за екстрених обставин, коли росія веде неспровоковану загарбницьку війну проти України, що спричиняє масове руйнування громад, інфраструктури, фінансової системи і навколишнього середовища по всій нашій країні. Перед обличчям такої безпрецедентної біди й руйнувань на національному рівні ми вирішили змінити формат звіту, аби він відповідав усім законодавчим вимогам щодо прозорості, і перерозподіляв усі ресурси з розкриття інформації стосовно питань ESG на підтримку й безпеку наших колег та їхніх сімей в Дніпрі та Києві, а також допомагав переміщенню з районів, постраждалих від війни. Ми вважаємо, що це найкраще і єдине, що можна зробити нині, навіть якщо інші проблеми, — які стосуються ESG, включно зі зміною клімату, стратегією Net Zero, ініціативою щодо різноманіття та взаємодії, підтримкою національних зусиль щодо боротьби з корупцією та прозорості, — заслуговують і врешті-решт знову привернуть нашу увагу. Українська стійкість і мужність нині демонструються та розповсюджуються по всьому світу, що спонукає нас ставати сильнішими та знову розкривати безліч інтегрованих показників прозорості і ESG та інформації у 2023 році. Слава Україні!

Цитата Президента BDO в Україні Алли Савченко:

«Ця війна є абсолютно нежиттєздатною, але наша рішучість та інноваційний дух — це поновлювані ресурси, які ми використаємо на благо наших клієнтів, колег, ділових партнерів та нашої улюбленої нації.
Навіть найтемніша ніч закінчиться, над Україною знову зійде сонце».