BDO в Україні продовжує працювати. Оновлення інформації станом на травень 2022 рік

BDO в Україні продовжує працювати. Оновлення інформації станом на травень 2022 рік

Хочемо повідомити всім, що BDO в Україні продовжує діяльність і робить все можливе (а часом навіть, здається, неможливе), аби продовжувати надавати послуги найвищої якості клієнтам, з якими ми співпрацювали до війни, а також з новими, з якими ми почали співпрацю після 24 лютого (про поточну діяльність станом на березень ми писали раніше).

Ми вражені тим, наскільки сміливими й рішучими є українські компанії, а точніше — люди, які в них працюють, по всій нашій країні. Ми подумки з усіма, хто страждає від російської агресії та намагаємося допомагати всіма можливими засобами тим, кому ми в змозі допомогти.

У той час, коли в Україні наша діяльність вимушено знизилася, ми все більше і більше намагаємося знаходити варіанти співпраці з іншими офісами нашої мережі BDO у світі. На сьогодні вже є перші успішні проекти і ми продовжуємо працювати в цьому напряму.

Тому дозвольте мені поділитися деякими новинами про те, як ми забезпечуємо виключну якість обслуговування клієнтів у поточній ситуації:

 • з кінця квітня наш офіс у Києві відновив роботу на щоденній основі
 • ми можемо отримувати та надсилати звичайні поштові листи
 • ми почали видавати аудиторські висновки
 • перший раз з початку війни співробітник вирушив у відрядження за кордон
 • декілька наших талантів отримали підвищення в посаді
 • ми перенесли наші сервери в хмару
 • ми запустили нову освітню програму для молодших фахівців
 • ми в процесі переходу на нову CRM-систему і продовжуємо посилювати співпрацю з Microsoft
 • ми вчасно опублікували Інтегрований звіт про прозорість за 2021 рік
 • незважаючи на відстрочені дедлайни, ми все одно вчасно підготували всі річні звіти для регуляторів
 • фахівці BDO in Ukraine взяли участь у кількох законодавчих ініціативах.

Ще одна новина, якою ми хотіли б поділитися з вами, про те, що ми продовжуємо розвивати практику аутсорсингу бізнес-послуг у сфері IT. Наша соціальна позиція полягає в тому, що українські таланти мають працювати на українські компанії, щоб підтримувати економіку нашої країни. І ми робимо свій внесок у пошуку роботи та працевлаштування українських фахівців в українську компанію.

І наостанок, хочемо поділитись деякими новинами про наших співробітників.

Ми всі вдосконалюємо рівень англійської мови, опановуємо нові навички (наприклад, аналітика даних) які будуть у нагоді, аби мати змогу розширити коло виконуваних завдань і бути готовими ефективно працювати заради економіки нашої країни. Ми дбаємо про психологічне здоров'я. Ми дбаємо про якість спілкування. Ми підтримуємо один одного всіма можливими способами. Навіть незначне прохання про допомогу вирішується за лічені хвилини в корпоративному чаті.

Величезна підтримка всієї мережі BDO не тільки дала нам можливість пережити перші найтяжчі місяці війни. Допомога, яку ми отримуємо від глобальної команди підтримки мережі BDO, CEO регіону EMEA та багатьох фірм BDO з інших країн допомагає нам знаходити нові варіанти для розвитку бізнесу та підтримки співробітників. Адже за весь час війни з компанії не був скорочений жоден співробітник, а навпаки ми в процесі пошуку нових талантів.

Фінансова ситуація непроста, кожна «копієчка» на рахунку, кожна гривня витрачається тільки на найважливіше. Але ми з оптимізмом і надією чекаємо на перемогу й відновлення України!

Залишайтесь з нами і все буде Україна! 

Віра Савченко
СЕО, BDO в Україні