ТОВ «БДО» включено до Переліку незалежних аудиторів для перевірки витрат

за проєктами Європейського інструмента сусідства 2014-2020

Раді повідомити, що згідно з Наказом № 620 Міністерства фінансів України від 6 листопада 2023 року, ТОВ «БДО» включено до Переліку незалежних аудиторів, які успішно пройшли процедуру відбору і мають право залучатися до проведення перевірок витрат за проєктами, що фінансуються в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструмента сусідства 2014-2020.

 

Зазначений наказ розміщено на офіційному сайті Мінфіну.

 

Спільні операційні програми прикордонного співробітництва Європейського інструмента сусідства 2014-2020
19 грудня 2016 року в Брюсселі (Королівство Бельгія) Урядом України та Європейською Комісією було підписано 4 Угоди про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва на 2014–2020 роки в рамках Європейського інструмента сусідства. А саме: «Україна – Польща – Білорусь 2014–2020 роки», «Україна – Угорщина – Словаччина – Румунія 2014–2020 роки», «Україна – Румунія 2014–2020 роки» та «Басейн Чорного моря 2014–2020 роки».

Основними стратегічними цілями Програм, що реалізуються в Україні, є сприяння економічному та соціальному розвитку прикордонних регіонів, вирішення спільних проблем у сферах охорони навколишнього середовища, здоров'я громадян, безпеки, а також поліпшення умов переміщення громадян, товарів і капіталу. Виконання цих програм сприятиме взаємовигідній співпраці прикордонних регіонів України та країн-партнерів через реалізацію спільних проєктів, обмін досвідом та кращими практиками, а також залучення додаткових ресурсів для збалансованого розвитку та підвищення конкурентоспроможності цих регіонів.

Фінансування програм прикордонного співробітництва Європейського інструмента сусідства на 2014–2020 роки здійснюється Європейською Комісією на безповоротній основі.

Більше інформації про управління та контроль за виконанням спільних операційних програм прикордонного співробітництва читайте за цим посиланням

Зі слів ключового Партнера з аудиту ТОВ «БДО» Олександра Ніколаєнка, це значний крок вперед для нашої компанії та визнання нашої професійності та експертизи у сфері аудиту. Таке рішення демонструє довіру, яку державні органи відчувають до нас як до надійного партнера у світі аудиту проєктного фінансування. Ми пишаємося цим досягненням і докладемо всіх зусиль для забезпечення максимальної прозорості та ефективності під час проведення аудиту міжнародних проєктів. Наша мета — сприяти розвитку країни, надаючи високоякісні аудиторські послуги та впроваджуючи найкращі практики в цій галузі.

Основний контакт