Private Equity

Private Equity

 

Звіт, опублікований UVCA, показав, що 2021 рік став роком надпотужного зростання венчурних інвестицій в Україні. Попри невизначеність, викликану вторгненням росії, за даними міжнародних фахівців, розвиток ринку прямих інвестицій і венчурного капіталу України (Private Equity) не зупинився у 2022 році: насамперед повертаються схильні до ризику інвестори, а фонди з фокусом на Україну успішно залучають нові раунди фінансування та починають переговори щодо нових проєктів.

 

І незважаючи на війну, інвестиційний ринок України продовжує розвиватися та будує амбітні плани на майбутнє задля відбудови України.

 

У 2021 році Національним фондом інвестицій України було впроваджено законодавчі зміни, покликані заохотити вкладати кошти в нашу економіку. Україна створює сприятливі умови для залучення інвестицій в український бізнес (як внутрішніх так і зовнішніх), приватизацію державних активів, створення нових робочих місць, стимулювання економічного розвитку, зростання конкурентоспроможності економіки країни.

 

Чим ми можемо допомогти?

Ми в БДО в Україні є фахівцями в наданні комплексних консультаційних послуг як корпоративним і приватним клієнтам, так і інвестиційним фондам чи інвесторам, які планують вихід на ринок України.

 

Ми супроводжуємо наших клієнтів на всіх етапах інвестування в економіку України:
  • Угоди злиття і поглинання (M&A): послуги фінансового радника, проведення дью-ділідженсу (DD або VDD);
  • Супроводження угод в окремих сегментах: зелені інвестиції, інвестиції в агропромисловий комплекс;
  • Юридичне і податкове структурування та супроводження в інвестиційному процесі (зокрема, у різних юрисдикціях);
  • Дослідження ринку, аналітика та інший консалтинг.

Ми адаптуємо наші послуги для задоволення ваших потреб у сфері укладання інвестиційних угод, щоб зосередити увагу на ключових питаннях планування та здійснення придбань і виходу з інвестицій.

 

Чому обирають BDO в Україні?

Нам доступні знання та досвід передових фахівців глобальної мережі BDO у сфері інвестиційного менеджменту, що надають підтримку підприємствам, які шукають інвестиції для зростання, а також спонсорам прямих інвестицій, інвестиційним фондам та їхнім портфельним компаніям.

15+ професіоналів з Private Equity БДО в Україні мають глибокий досвід вирішення питань клієнтів у галузі інвестицій та співпрацювали з ключовими гравцями інвестиційного ринку України. Ми розуміємо проблемні питання обох сторін і володіємо великим глобальним досвідом у сфері здійснення угод, широким спектром навичок та глибокими знаннями галузі. Наші інтегровані багатопрофільні команди супроводжують угоди як на стороні покупця, так і на стороні продавця по всьому світу.

 

Ви можете замовити консультацію з питань інвестування в український бізнес і ми знайдемо найкращі рішення, які задовольнять потреби вашого бізнесу.

Основні контакти

Віталій Струков

Віталій Струков

Керуючий партнер з корпоративних фінансів
personBDO.LiveSite.ViewBio