Трансформація звітності за МСФЗ

Активізація процесів європейської інтеграції в Україні, залучення іноземних інвестицій, розвиток міжнародного співробітництва та вихід українських підприємств на міжнародні ринки вимагають перетворення системи бухгалтерського обліку відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (далі — МСФЗ або IFRS). Трансформація фінансової звітності за МСФЗ гарантує відкритість і прозорість фінансових показників суб'єктів, які звітують.

Трансформація звітності за МСФЗ — процес підготовки звітності, яка відповідає вимогам МСФЗ, за допомогою внесення коригувань у звітність, підготовлену за національними або іншим стандартам ведення бухгалтерського обліку.

Кому необхідна трансформація фінансової звітності за МСФЗ?

Підготовка фінансової документації за IFRS обов'язкова для публічних акціонерних товариств, банків, страхових компаній і підприємств деяких видів діяльності, визначених Кабінетом Міністрів України. Докладніше тут.

Також, організації можуть самостійно прийняти рішення про перехід на міжнародні стандарти або про трансформацію. Трансформація бухгалтерської звітності використовується в тому випадку, якщо необхідна звітність за IFRS, але облік ведеться за іншими стандартами (наприклад, у зв'язку із законодавчими вимогами, за браком необхідних навичок у персоналу тощо). Трансформація звітності

Переваги послуги з трансформації звітності за МСФЗ від BDO в Україні:

  • практичний досвід виконання проєктів у всіх сферах економіки (промисловість, агро, ритейл, IT тощо)
  • висока кваліфікація фахівців і жорсткі міжнародні внутрішні стандарти BDO
  • поєднання кращих світових практик і глибокого розуміння особливостей України

 

Більше про послуги у сфері IFRS від BDO в Україні читайте тут.

Хочете дізнатися, як BDO може допомогти вам у питанні МСФЗ трансформація? Будь ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями для отримання докладнішої інформації.

 

Основний контакт

Роман Груба

Роман Груба

Керівник відділу бухгалтерського консультування та супроводу транзакцій
personBDO.LiveSite.ViewBio