Навчання МСФЗ

 

Курси з фінансової звітності згідно зі МСФЗ (IFRS) від BDO Academy охоплюють більшість міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (МСБО) та міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Про БДО Академію

BDO Academy— це акредитований провайдер навчальних програм у сфері фінансів і аудиту. У нашому арсеналі — сертифікаційні програми й курси, які відповідають світовим методикам викладання. БДО Академія надає своїм слухачам якісний і доступний контент, який можна застосовувати на практиці відразу ж після проходження навчання.

Нижче, надаємо перелік курсів і тренінгів, мета яких — підвищення кваліфікації бухгалтерів у питаннях IFRS в Україні. Практичне навчання складається з курсів за основними стандартами — МСФЗ 16, МСФЗ 9, МСФЗ 15, а також містить програми підготовки до сертифікації ACCA ДіпІФР (рос).

 

Тренінги та курси з МСФЗ (IFRS) від академії BDO в Україні

 

Курс розроблений для фахівців, що працюють у сфері бухгалтерського обліку, і які бажають підвищити свій професійний рівень, щоб складати звітність без помилок і перешкод.

Курс підготовки до іспиту ДіпІФР (рос.) дає змогу відпрацювати професійні навички застосування МСФЗ до різних ситуацій, отримати навички відбору й підготовки даних для виконання трансформації звітів за міжнародними стандартами, розібратися у форматах трансформації балансу і звіту про фінансові результати тощо. Результат курсу підготовки від БДО Academy — це більш ніж 70% успішно складених іспитів!

Основна мета тренінгу — ознайомити з основними принципами, поняттями й завданнями під час підготовки звітності за МСФЗ для початківців. А це є базою для вивчення стандартів.

Мета тренінгу — отримання нових знань практичних застосувань стандартів МСФЗ / IFRS 16 у зв'язку зі змінами в обліку через впровадження нового стандарту.

Цей тренінг допоможе систематизувати й усунути прогалини в знаннях щодо практичного застосування IFRS 15 згідно з останніми вимогами стандарту.

Під час тренінгу провідні фахівці-практики у сфері IFRS в БДО в Україні проводять детальний огляд вимог і методики Консолідації за стандартами.

На тренінгу розглядаються основні відмінності обліку за МСФЗ і П(С)БО, етапи переходу й перше застосування стандарту, вимоги до розкриття звітності першого року й багато іншого.

 

BDO Academy — сертифікований провайдер з безперервного професійного навчання аудиторів

З огляду на те, що ТОВ "БДО Консалтинг" (БДО Академія) включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів (докладніше), тепер з нами ви зможете отримати не тільки якісні та актуальні знання з міжнародних стандартів фінансової звітності, а й відповідні сертифікати.

Усі курси і тренінги доступні, як в онлайн, так і в офлайн форматі, що дає змогу вибрати зручний формат й отримувати необхідні знання незалежно від вашого місцеперебування.

Також ми маємо у розпорядженні всі ресурси для проведення курсів у корпоративному форматі, коли програма розробляється спеціально під конкретний запит і з урахуванням специфіки діяльності компанії. Такий підхід допомагає працівникам компаній більше зануритися в тему навчання й розв’язувати практичні питання, які актуальні саме для конкретної компанії, отримуючи після цього готові рішення. БДО Академія може провести будь-яку з наявних навчальних програм у корпоративному форматі.


Чому обирають нас?

Наші викладачі — це фахівці-практики, які працюють за фахом і мають багатий професійний досвід. І як бонус — ефективні викладацькі якості. Усі курси розроблені згідно зі світовими методиками навчання й регулярно оновлюються та доповнюються. А також, наша гордість — понад 70% успішно складених іспитів у сфері фінансів, після підготовки разом з BDO!

 

Якщо потрібна додаткова інформація або хочете замовити навчання — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine через форму нижче.

 Для запису на обраний курс або уточненню організаційних питань телефонуйте / пишіть +38 095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua 


Основний контакт