Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Навчання

Навчання

 

 

   

Тренінг: «Консолідація за МСФЗ»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо Консолідації згідно з МСФЗ, головні бухгалтери, фінансові директори.

МЕТА: Огляд вимог і методика Консолідації згідно з МСФЗ.

Детальніше 

     
         

 

 

Практикум «Бюджетування на підприємстві»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання з бюджетування, фінансові / операційні директори та директори компаній, головні бухгалтери та економісти.

МЕТА: Розвинути компетенції щодо 1) особливостей складання фінансової звітності, зокрема звіту про прибутки і збитки і звіту про рух грошових коштів; 2) процесу бюджетування.

Детальніше

     
     
 

Тренінг: «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського  обліку та фінансової звітності»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо змін МСФЗ за останні роки, аудитори, головні бухгалтери, фінансові директори.

Предметом короткострокового заходу за темою «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та  фінансової звітності» є порядок ведення бухгалтерського обліку за МСФЗ та складання фінансової звітності за МСФЗ.

Детальніше

     
     
 

Тренінг: «Новітні вимоги Міжнародних стандартів аудиту»

Актуальність теми. Аудиторська діяльність – це діяльність з перевірки фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки про її достовірність користувачам такої звітності, а також надання інших аудиторських послуг, до яких відноситься і перевірка окремих господарських операцій і консультування. Аудитори, перевіряючи фінансову звітність суб’єктів господарювання, надають впевненість користувачам у достовірності звітності та безперервності діяльності компанії. Саме цим обумовлена актуальність теми.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Три нові стандарти в IFRS»

Тренінг для професіоналів, які працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, які потребно поглибити в знання щодо окремих і актуальних на сьогодні трьох стандартів з фінансової звітності.

Тренінг дозволить вам:

• Підвищити свій професійний рівень.

• Складати звітність без помилок та перешкод.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «МСФЗ для керівника»

Насамперед, тренінг для керівників, менеджерів вищого та середнього рівня, а також для фахівців фінансово-бухгалтерських служб, консультантів і фінансових аналітиків. Цей тренінг, буде також корисний  фахівцям організацій, які не мають спеціальної бухгалтерської освіти, але які прагнуть  підвищити свою кваліфікацію у сфері МСФЗ.

Детальніше

     
     
 

Курс «Основи МСФЗ. Базові стандарти»

Курс призначений для професіоналів, які працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, яким необхідно розширити свої знання з МСФЗ.

Навчання за цією програмою дозволить вам:

  • Підвищити свій професійний рівень.
  • Складати звітність без помилок та перешкод.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Основи МСФЗ для нефінансових менеджерів»

Тренінг для керівників, менеджерів вищого та середнього рівня, інших фахівців фінансово-бухгалтерських служб організацій, консультантів і фінансових аналітиків, а також особам, які не мають спеціальної бухгалтерської освіти, але які бажають підвищити свою кваліфікацію у сфері МСФЗ.

Ціль тренінгу: дати базові знання у сфері МСФЗ — основні принципи, поняття, цілі та завдання при підготовці звітності.

Детальніше

     
     
     
 

АССА DipIFR (rus) – DIPLOMA IN INTERNATIONAL FINANCIAL REPORTING
 

Детальніше