• Навчання

Курси МСФЗ в Україні

 

Курси з фінансової звітності згідно зі МСФЗ (IFRS) від BDO Academy охоплюють більшість міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (МСБО) та міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Про БДО Академію

BDO Academy — це акредитований провайдер навчальних програм у сфері фінансів і аудиту. У нашому арсеналі — сертифікаційні програми й курси, які відповідають світовим методикам викладання. БДО Академія надає своїм слухачам якісний і доступний контент, який можна застосовувати на практиці відразу ж після проходження навчання.

Нижче, надаємо перелік курсів і тренінгів, мета яких — підвищення кваліфікації бухгалтерів у питаннях IFRS в Україні. Практичне навчання складається з курсів за основними стандартами — МСФЗ 16, МСФЗ 9, МСФЗ 15, а також містить програми підготовки до сертифікації ACCA ДіпІФР (рос).

 

Тренінги та курси з МСФЗ (IFRS) від академії BDO в Україні

 

Мета тренінгу — отримання нових знань практичних застосувань стандартів МСФЗ / IFRS 16 у зв'язку зі змінами в обліку через впровадження нового стандарту.

Цей тренінг допоможе систематизувати й усунути прогалини в знаннях щодо практичного застосування IFRS 15 згідно з останніми вимогами стандарту.

Під час тренінгу провідні фахівці-практики у сфері IFRS в БДО в Україні проводять детальний огляд вимог і методики Консолідації за стандартами.

На тренінгу розглядаються основні відмінності обліку за МСФЗ і П(С)БО, етапи переходу й перше застосування стандарту, вимоги до розкриття звітності першого року й багато іншого.

Курс розроблений для фахівців, що працюють у сфері бухгалтерського обліку, і які бажають підвищити свій професійний рівень, щоб складати звітність без помилок і перешкод.

Основна мета тренінгу — ознайомити з основними принципами, поняттями й завданнями під час підготовки звітності за МСФЗ для початківців. А це є базою для вивчення стандартів.

Курс підготовки до іспиту ДіпІФР (рос.) дає змогу відпрацювати професійні навички застосування МСФЗ до різних ситуацій, отримати навички відбору й підготовки даних для виконання трансформації звітів за міжнародними стандартами, розібратися у форматах трансформації балансу і звіту про фінансові результати тощо. Результат курсу підготовки від БДО Academy — це більш ніж 70% успішно складених іспитів!

 

BDO Academy — сертифікований провайдер з безперервного професійного навчання аудиторів

З огляду на те, що ТОВ "БДО Консалтинг" (БДО Академія) включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів (докладніше), тепер з нами ви зможете отримати не тільки якісні та актуальні знання з міжнародних стандартів фінансової звітності, а й відповідні сертифікати.

Усі курси і тренінги доступні, як в онлайн, так і в офлайн форматі, що дає змогу вибрати зручний формат й отримувати необхідні знання незалежно від вашого місцеперебування.

Також ми маємо у розпорядженні всі ресурси для проведення курсів у корпоративному форматі, коли програма розробляється спеціально під конкретний запит і з урахуванням специфіки діяльності компанії. Такий підхід допомагає працівникам компаній більше зануритися в тему навчання й розв’язувати практичні питання, які актуальні саме для конкретної компанії, отримуючи після цього готові рішення. БДО Академія може провести будь-яку з наявних навчальних програм у корпоративному форматі.


Чому обирають нас?

Наші викладачі — це фахівці-практики, які працюють за фахом і мають багатий професійний досвід. І як бонус — ефективні викладацькі якості. Усі курси розроблені згідно зі світовими методиками навчання й регулярно оновлюються та доповнюються. А також, наша гордість — понад 70% успішно складених іспитів у сфері фінансів, після підготовки разом з BDO!

 

Якщо потрібна додаткова інформація або хочете замовити навчання — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine через форму нижче.