• В фокусі

Наші публікації

 

 

Публікація: Переосмислення функції фінансових служб майбутнього

03 березня 2021
COVID-19 змусив багатьох фінансових лідерів переглянути фінансову операційну модель і задуматися над тим, як «гарантувати успіх» цієї функції. Як трансформація фінансової функції може сприяти подальшому успіху вашого бізнесу на етапі, коли підприємства адаптуються до віддалених умов роботи й мінливих бізнес-моделей?
 

Публікація: Перетворення бізнесу під час збоїв

02 березня 2021
За останній рік бізнес змінився й адаптувався, як ніколи раніше. COVID-19 продовжує змушувати підприємства швидко реагувати на нові потрясіння, одночасно готуючись до майбутнього. Ця стаття допоможе зорієнтуватися серед важливих компонентів необхідних для успішного впровадження цифрових технологій.
 
 

Публікація: Переосмислення сектора страхування

12 лютого 2021
Спалах коронавіруса впливає на діяльність страховиків як безпосередньо, через ризики андерррайтингу, включно зі зростанням смертності й захворюваності, так і через проблеми на ринку, наприклад зниження цін на акції, підвищення кредитних спредів, масове зниження рейтингів і низькі відсоткові ставки.
 
 

Публікація: Як COVID-19 впливає на навколишнє середовище?

27 січня 2021
Вплив вірусу COVID-19 на навколишнє середовище є зовсім неоднозначним. Вважається, що хоч пандемія і призвела до поліпшення умов довкілля, проте є й такі чинники, які негативно вплинули на ситуацію у світі. Деякі з них більшою, а деякі, меншою мірою очевидні.

 
 

Публікація: Компанія BDO випустила бюлетень IFRB 2020/12 - Наслідки COVID-19 для орендодавців

20 липня 2020
Компанія BDO випустила Бюлетень IFR 2020/12 - Наслідки COVID-19 для орендодавців. Наслідки COVID-19 викликали багато питань у орендодавців, в тому числі про те, як вони повинні показувати свої доходи від оренди, як враховувати пільги з оренди та багато інших питань. У цьому бюлетені представлено короткий і найактуальніший аналіз BDO щодо цих питань в форматі FAQ.


 
 

Публікація: Нова реальність для виробничої компанії: 5 ідей щодо побудови стратегії зростання після COVID-19

06 липня 2020
Відповідно до того, як ми переходимо до етапу відновлення після пандемії COVID-19 і починаємо думати про стратегії зростання в секторі виробництва та розподілу, кілька сфер діяльності відразу ж виходять на перший план.


 
 

Публікація: 6 способів надання допомоги кредиторам за допомогою штучного інтелекту у світі після COVID-19

02 червня 2020
Негативні економічні наслідки коронавірусної пандемії поставили перед банками, кредитними спілками та іншими кредиторами ряд проблем. Однією з найважливіших з них є підтримання балансу між задоволенням потреб клієнтів і членів, і забезпеченням стабільності їхньої організації в умовах підвищеного кредитного ризику.


 


 


 

 

Публікація: Реагування | Трансфертне ціноутворення та управління грошовими потоками

25 травня 2020
У цій першій статті з нової серії «Інсайти трансфертного ціноутворення», основна увага приділена актуальній проблемі, що виникла через кризу Covid-19: грошовому потоку.
У цій статті ми розповімо вам про деякі короткострокові дії щодо збереження грошових потоків, які може зробити міжнародне підприємство у відповідь на кризу Covid-19.


 


 


 

 

Брошура: Як досягти вагомих результатів працюючи вдома використовуючи відеоконференції та віртуальні презентації

28 квітня 2020
Світ змінюється. Завдяки технологіям, які постійно розвиваються, таким як Microsoft Teams, Zoom, Skype, хмарні сховища, не кажучи вже про електронну пошту, вам більше не потрібно щоденно бути присутнім в офісі, щоб бути продуктивним членом команди.


 

 

 

 

Публікація: Робота з дому: Основи

23 квітня 2020
Так як віддалена робота стає частиною нашого трудового життя, ми повинні знайти способи спростити її і зробити якнайкраще.
Перший крок в цьому напрямку — пам'ятати, що робота вдома пов'язана не тільки з вашої індивідуальної продуктивністю, коли ви працюєте не в офісі,— вам також необхідно зрозуміти, як працювати разом з віртуальної командою.


 

 

 

 

Публікація: Як працювати вдома раціонально та ефективно?

01 квітня 2020
Останнім часом віддалена робота стає вимушеною нормою. Оскільки багато компаній перевели своїх співробітників на віддалений режим роботи, то команда BDO розробила практичні поради та рекомендації, як працювати вдома ефективно і раціонально.

   

 

 

Бізнес інструмент: COVID-19 Податкові та фінансові заходи

31 березня 2020 .
Матеріал надано центральним офісом BDO
На нашій інтерактивній карті представлений огляд основних заходів, які вживаються урядами у зв'язку з пандемією COVID-19

     

 

Публікація: Потенційний вплив спалаху коронавірусу на фінансову звітність

30 березня 2020 р.
Пандемія COVID-19 призвела до економічної невизначеності і мінливості фінансових ринків у всьому світі. Прийняті урядами багатьох держав заходи для сповільнення поширення коронавірусу вплинули як на пропозицію, так і на попит щодо товарів та послуг.


 

 

 

 

Публікація: Як говорити з дітьми про COVID-19?

27 березня 2020 р.
Малюки легко вбирають все батьківські емоції. Психологи вважають, що краще чесно розповісти дітям про новий вірус – і зробити це на зрозумілій їм мові гри. Мануела Моліна з mindheart.co врахувала особливості сприйняття дітей до 7 років при розробці книжки.


 

 

 

 

Новина: Реакція BDO в Україні на COVID-19

23 березня 2020 р.
Оскільки COVID-19 продовжує поширюватися по всьому світу, я хочу повідомити про те, як BDO в Україні реагує на цю надзвичайну ситуацію. В першу чергу пріоритетом для BDO є безпека для наших людей, їх родин, клієнтів і навколишнього середовища, в якому ми живемо і працюємо.


 


 


 

 

Новина: Державні механізми боротьби з впливом COVID-19 на економіку

26 березня 2020 р.
Оскільки COVID-19 продовжує впливати на людей та країни у всьому світі, важливо бути в курсі різних механізмів надання допомоги, які впроваджуються урядами країн, що намагаються підтримати бізнес. Також важливо знати про різні стратегії, які створені для підтримки стабільної економіки під час пандемії.


 

 

 

 

Публікація: Коронавірус: чек-лист щодо реагування на ризики

23 березня 2020 р.
Коронавірус спричинив масштабний розлад у бізнесі, ринках та суспільстві. В умовах пандемії керівники підприємств вживають запобіжних заходів та формують плани дій для зменшення ризиків та їх впливу на бізнес-процеси, одночасно задовольняючи потреби своїх клієнтів та інших зацікавлених сторін.


 

 

 

 

Публікація: Determining Your Infectious Disease Risk During COVID-19 Outbreak

24 березня 2020 р.
Original content provided by BDO United States
On March 11, the World Health Organization (WHO) declared the novel coronavirus (COVID-19) outbreak a pandemic, with numerous countries—including China, the Czech Republic, Hong Kong, Italy, Slovakia and the U.S.—announcing travel restrictions and social distancing measures.


 

 

 

 

Новина: Як компанії захистити свої дані при переведенні співробітників на віддалену роботу?

17 березня 2020 р.
Коронавірус Covid-19 різко змінив робочий ландшафт нашої країни. Одним з ключових заходів по скороченню поширення вірусу є соціальне дистанціювання, яке для багатьох організацій означає переведення співробітників на віддалену роботу.