Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • В фокусі

Наші публікації

 

 

Бізнес інструмент: COVID-19 Податкові та фінансові заходи

31 березня 2020 р.
Матеріал надано центральним офісом BDO
На нашій інтерактивній карті представлений огляд основних заходів, які вживаються урядами у зв'язку з пандемією COVID-19

 

 

 

 

 

Новина: Реакція BDO в Україні на COVID-19

23 березня 2020 р.
Оскільки COVID-19 продовжує поширюватися по всьому світу, я хочу повідомити про те, як BDO в Україні реагує на цю надзвичайну ситуацію. В першу чергу пріоритетом для BDO є безпека для наших людей, їх родин, клієнтів і навколишнього середовища, в якому ми живемо і працюємо.


 

 

 


 

Публікація: Потенційний вплив спалаху коронавірусу на фінансову звітність

30 березня 2020 р.
Пандемія COVID-19 призвела до економічної невизначеності і мінливості фінансових ринків у всьому світі. Прийняті урядами багатьох держав заходи для сповільнення поширення коронавірусу вплинули як на пропозицію, так і на попит щодо товарів та послуг.


 

 

 

 

Публікація: Управління бізнесом під час COVID-19

30 березня 2020 р.
Покрокове керівництво «COVID-19 Business Toolkit», яке ваш бізнес може взяти до уваги в найближчі дні і тижні.
Це непростий час для всіх в світі, і ми починаємо відчувати вплив кожного аспекту в нашому повсякденному житті.


 

 

 

 

Публікація: Як говорити з дітьми про COVID-19?

27 березня 2020 р.
Малюки легко вбирають все батьківські емоції. Психологи вважають, що краще чесно розповісти дітям про новий вірус – і зробити це на зрозумілій їм мові гри. Мануела Моліна з mindheart.co врахувала особливості сприйняття дітей до 7 років при розробці книжки.


 

 

 

             

Публікація: Як реагує світ на вірус COVID-19?

22 березня 2020 р.
Багато країн, які заполонив коронавірус, застосовують ряд заходів податкового/фінансового відшкодування, спрямованих на підтримку бізнесу та приватних осіб у всьому світі. Ми в BDO намагаємося відслідковувати всю інформацію, щоб бути в курсі останніх подій.


 

 

 

 

Новина: Державні механізми боротьби з впливом COVID-19 на економіку

26 березня 2020 р.
Оскільки COVID-19 продовжує впливати на людей та країни у всьому світі, важливо бути в курсі різних механізмів надання допомоги, які впроваджуються урядами країн, що намагаються підтримати бізнес. Також важливо знати про різні стратегії, які створені для підтримки стабільної економіки під час пандемії.


 

 

 

 

Публікація: Коронавірус: чек-лист щодо реагування на ризики

23 березня 2020 р.
Коронавірус спричинив масштабний розлад у бізнесі, ринках та суспільстві. В умовах пандемії керівники підприємств вживають запобіжних заходів та формують плани дій для зменшення ризиків та їх впливу на бізнес-процеси, одночасно задовольняючи потреби своїх клієнтів та інших зацікавлених сторін.


 

 

 

 

Публікація: Посібник "Вплив коронавірусу та реакція на ризики"

23 березня 2020 р.
В цьому посібнику представлена інформація про відповідний вплив вірусу COVID-19 на ведення бізнесу. В ньому ви зможете знайти загальні рекомендації щодо реагування на ризики, які компанії мають враховувати при розробці та впровадженні заходів, що будуть забезпечувати безперервність процесів в компаніях в період боротьби з епідемією.


 

 

 

 

Публікація: COVID-19 Data Security Insight

24 березня 2020 р.
Original content provided by BDO United States
In just a short amount of time, COVID-19 has had an immense impact on the global economy, as well as business operations around the world.  How companies stay resilient and can adapt in the face of COVID-19’s impact, will be a topic of discussion for many business leaders as new information continues to surface.


 

 

 

 

Публікація: Determining Your Infectious Disease Risk During COVID-19 Outbreak

24 березня 2020 р.
Original content provided by BDO United States
On March 11, the World Health Organization (WHO) declared the novel coronavirus (COVID-19) outbreak a pandemic, with numerous countries—including China, the Czech Republic, Hong Kong, Italy, Slovakia and the U.S.—announcing travel restrictions and social distancing measures.


 

 

 

 

Новина: Як компанії захистити свої дані при переведенні співробітників на віддалену роботу?

17 березня 2020 р.
Коронавірус Covid-19 різко змінив робочий ландшафт нашої країни. Одним з ключових заходів по скороченню поширення вірусу є соціальне дистанціювання, яке для багатьох організацій означає переведення співробітників на віддалену роботу.


 

 

 

 

Публікація: Privacy in the time of pandemic

25 березня 2020 р.
Original content provided by BDO United States
Personal data is a complicated asset. The use of personal information for the provision of a service, research purposes, identity verification, and a countless array of other objectives that range from benign and boring, to potentially predatory and malicious, has become ubiquitous in modern society.