Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • BDO в Україні стає членом «Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України»

BDO в Україні стає членом «Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України»

07 лютого 2020

BDO в Україні стала постійнім членом «Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України».  Це рішення було ухвалено на засіданні ТПП України 30 січня 2020р.

Антикризовий Центр кібернетичного захисту бізнесу почав свою роботу при Торгово-промисловій палаті України влітку 2017 року. Його мета – формування ефективного середовища і механізмів захисту інформаційних ресурсів та інформаційно-комунікаційних систем бізнес-сфери, а також забезпечення системи безперервності бізнес-процесів і послуг підприємствами, організаціями та установами в сучасних умовах інформаційного протиборства і зовнішньої агресії.  До складу Центру входять фахівці, консультанти та експерти з кібербезпеки найвищого рівня.

 «Торгово-промислова палата України – це унікальний майданчик, де представники держ. органів, бізнесу та громадських організацій можуть ефективно виробляти необхідні для України підходи і рішення. Співпраця між BDO Ukraine і ТПП України дозволить запустити практичні механізми з кіберзахисту підприємств з різних галузей економіки. Ми вітаємо активну позицію ТПП у розвитку механізмів захисту від сучасних кіберзагроз і готові ділитися передовими практиками, створювати ефективні методи протидії кіберзагрозам як для державних органів, так і для представників бізнесу» – зазначив керівник департаменту кібербезпеки BDO в Україні Андрій Слободяник.

У представників департаменту кіберзахисту BDO Ukraine стоїть завдання забезпечувати безпеку інформаційних систем українських компаній, допомагаючи їм захищати свої дані та запобігати постійно зростаючим кібератакам.

«Раді вітати компанію BDO в Україні у лавах членів Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України. Наш Центр вже став майданчиком  для діалогу експертного середовища. Завдяки йому бізнесу та владі стало легше знаходити точки дотику  з питань кібербезпеки. Впевнений, співпраця з BDO Ukraine посилить його роботу. Адже маємо спільну мету – реалізовувати ініціативи та  підвищувати здатність бізнесу потужно протистояти кіберзагрозам. Як? Створивши дієву власну екосистему кібербезпеки, алгоритм поводження в умовах сучасних викликів», – сказав Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Компанія BDO в Україні рада приєднатися до такої команди професіоналів.