Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.

Підсумки конференції "Rethink Your Business" Challenges of Digital Transformation

29 жовтня 2020

20-22 жовтня компанія БДО в Україні успішно провела онлайн-конференцію "Rethink Your Business" Challenges of Digital Transformation, яка була присвячена питанням цифрової трансформації бізнесу в новій реальності.

Шлях до Digital Transformation разом з BDO в Україні. Коли цифровізація стане звичайною рутиною, а не стратегією?

Що ж таке цифрова трансформація?

Все просто — це інтеграція цифрових технологій в усі сфери бізнесу, що корінним чином змінює те, як ви працюєте і приносите користь клієнтам.

Більше 350 учасників, 12 годин корисного контенту, 19 доповідей і 20 спікерів — це якщо коротко про конференцію.

Але насправді ми обговорили безліч питань, які цікавлять сучасний бізнес — починаючи від того, як реагувати на нестабільні ситуації, і до питань трансформації на глобальному рівні.

Кожен день конференції був присвячений певному етапу глобальної стратегії компанії BDO —Rethink: React / Реагування, Resilience / Відновлення та Realise / Впровадження. Ми обговорювали ефективні цифрові стратегії подолання кризових ситуацій в залежності від етапу, який компанія проходить в даний момент. А ключовими особами конференції, які все три дні тримали увагу аудиторії, були наші талановиті співробітники Андрій Боренков —Керівник напрямку Advisory BDO в Україні і Богдан Галкін — Business Development Senior Manager BDO в Україні.

Ключові висновки, які ми зробили для себе за три дні:

 • Не існує єдиного шаблону цифрових перетворень для кожної компанії.
 • Люди — це ключовий елемент трансформації, який може привести до успіху або краху перетворень, в залежності від того, як ви будете взаємодіяти з ними.
 • Для успішної трансформації обов'язкова наявність «спонсора» змін.
 • Не варто намагатися змінити все і відразу — короткий шлях не завжди найшвидший.
 • В першу чергу потрібно автоматизувати рутинні процеси, що дозволить 1) прискорити час виконання, 2) швидко отримувати всю необхідну інформацію в потрібний час, 3) зменшити кількість помилок, 4) надати можливість співробітникам для самореалізації в інших цікавих для них проектах.

Велика ступінь залученості і реєстрацій на конференцію в черговий раз показала, що все більше і більше керівників українських організацій і підприємців усвідомлюють необхідність змін в своєму бізнесі.

Цього року пандемія COVID-19 надала нову актуальність досягненню цілей діджіталізаціі і змусила багато організацій прискорити роботу з трансформації. Поточний ритм життя клієнтів буквально змушує компанії «випереджати час», адже в нинішній час варто бути активним, мобільним і орієнтованим на клієнта. Компанії, які не почнуть цифрову трансформацію свого бізнесу сьогодні, будуть неефективні і просто зникнуть під тиском нових ринкових реалій і більш прагматичних «цифрових» конкурентів завтрашнього дня.

Статистика говорить, що на сьогодні тільки 30% проектів з Digital трансформації можна назвати успішними. Тому сподіваємося, що на конференції ми змогли донести учасникам важливість цифровізації в умовах нової реальності. І хтось сильно задумався над подальшим майбутнім, а хтось вже виніс для себе корисні замітки, які допоможуть в процесі трансформації.

І наостанок хочемо поділитися з вами 10 факторами успішної трансформації від одного зі спікерів конференції:

 1. Не починайте проект, якщо у вас немає спонсорів змін
 2. Створюйте мережу агентів змін і залучайте неформальних лідерів
 3. Сформуйте чіткий образ нової реальності
 4. Транслюйте чіткий образ майбутньої трансформації на всіх рівнях компанії
 5. Адаптуйте сценарій змін для конкретного співробітника
 6. Робіть пілотні проекти
 7. Коммунікуйте і ще раз коммунікуйте
 8. Оцінюйте ступінь впливу змін на співробітників
 9. Без зміни культури немає трансформації
 10. Виміряйте швидкість змін і приймайте коригувальні заходи

Якщо хтось не встиг приєднатися до нас під час прямої трансляції, то завдяки діджіталізаціі сьогодні можливо «повернутися в минуле» (може колись це буде звично звучати також, як сьогодні «послухати книгу» або «закачати фільм на телефон» — не так вже й давно це було з ряду фантастики) і подивитися записи трьох днів конференції — ДИВИТИСЯ RETHINK YOUR BUSINESS

Компанія БДО висловлює глибоку подяку всім учасникам та партнерам заходу. Ми впевнені, що подібні заходи дають унікальну можливість представникам бізнесу побачити перспективи розвитку своїх компаній в майбутньому. А якщо вам потрібна допомога або підтримка на шляху Digital трансформації — то BDO в Україні це ваш друг, союзник і наставник в одній особі. Заходьте на сайт www.bdo.ua в розділ ПОСЛУГИ, щоб дізнатися більше про нас і наші можливості.

Ми завжди поруч 😊