Підсумки онлайн-дискусії «Ведення бухгалтерського і податкового обліку в ERP business central»

від SMART business та BDO in Ukraine

Метою заходу була практична демонстрація функціоналу та можливостей при веденні фінансового та податкового обліку в Microsoft Dynamics 365 Business Central. Тому відповідно до адженди заходу ми розглянули:

  • базові налаштування системи для швидкого початку роботи
  • процеси створення картки контрагента
  • можливості безпеки в системі
  • приклад обліку продажу товарів та послуг
  • дізналися як передавати електронний документ контрагентам через систему
  • як формувати операційну бухгалтерську звітність
  • як впроваджувати облік ПДВ та формувати регламентну звітність
  • як формувати управлінську звітність.

 Адженда вебінару Ведення бухгалтерського і податкового обліку в ERP business central

На цій зустрічі ми сконцентрували увагу саме на практичному використанні системи, яка є досить гнучкою і легко адаптується до вимог бізнесу. Максим Кондратович, Business Development Manager напряму Microsoft Dynamics 365 Business Central в SMART business, показав, що система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який також може доповнюватися за запитом клієнта.

система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Так як SMART business пропонує локалізацію для будь-якого ринку, система Microsoft Dynamics 365 Business Central забезпечує ведення підприємницької діяльності відповідно до вимог локального законодавства і враховує особливості і зміни законодавчої бази. Наявність локалізації дозволяє в стислі терміни впроваджувати фінансові модулі системи, комплексно реалізовувати завдання бухгалтерського та податкового обліку, інтеграції з міжнародними стандартами обліку, враховувати специфіку оподаткування, надаючи пакет регламентованих друкованих форм локальною мовою.

Важливо зазначити, що система постійно оновлюється. Задля того, щоб ERP Business Central відповідала змінам законодавства України, SMART business регулярно випускає як щоквартальні, так і позачергові оновлення, які зокрема розширюють функціональність і допомагають спростити роботу в системі.

Додадкові оновлення системи Легкість роботи в системі

Як ми зазначали на минулій зустрічі, SMART business пропонує 4 варіанти впровадження ERP-системи. Microsoft Dynamics 365 Business Central має базові передналаштування, тому одразу готова для роботи. Це означає, що самостійне впровадження є абсолютно реалістичним і підтверджується безліччю вдалих прикладів (після проходження відповідного навчання, яке також може бути надане консультантом).

Варіанти впровадження

Активність аудиторії заходу завжди говорить про інтерес до теми. І кожного разу, отримуючи все більше саме практичних питань по роботі системи, ми розуміємо що український бізнес готовий до змін.

Нагадуємо, що партнерство BDO в Україні зі SMART business у рамках програми з масштабування експертизи та впровадження ERP-систем Microsoft зумовлено тим, що ми як провідна аудиторсько-консалтингова міжнародна мережа маємо на меті стимулювати бізнес України переходити на системи міжнародного класу замість використання російських програмних продуктів. Окрім морального підґрунтя це рішення має вкрай важливе значення для тих, хто готується до експансії бізнесу Європою. На серії заходів «Євроінтеграція вашого бізнесу разом зі SMART business та BDO in Ukraine» ми говоримо про готовність українського бізнесу до розширення в Європейський союз і починаємо ми з найголовнішого — з вдосконалення бізнес-процесів шляхом впровадження ERP-системи міжнародного класу, що відповідає всім загальновизнаним стандартам.

Щоб дізнатись, які рішення ми можемо запропонувати для зростання компанії, НАПИШІТЬ НАМ і ми з задоволенням проконсультуємо.