Підсумки заходу «Знайомство з рішеннями для обліку та управління підприємством від Microsoft»

від SMART business та BDO in Ukraine

У рамках партнерської програми з масштабування експертизи та впровадження ERP-систем Microsoft 1 грудня ми провели перший онлайн-захід на тему «Знайомство з рішеннями для обліку та управління підприємством від Microsoft». Принагідно дякуємо кожному, хто долучився та підтримував дискусію цікавими запитаннями.
 

Рішення для обліку та управління підприємством

Метою заходу стало привернення уваги всіх, хто нині в пошуках найкращих рішень для автоматизації бізнес-процесів, які максимально задовільнять потреби бізнесу на роки вперед. Ми віримо, що Україна вже на шляху фактичної євроінтеграції, і питання виходу на міжнародні ринки актуальне для українського бізнесу як ніколи раніше. Тому вже сьогодні варто обирати програмні продукти, які відповідають міжнародним стандартам і практикам та будуть зрозумілими і прозорими для партнерів у Європі та світі.

Одним з таких рішень є Microsoft Dynamics 365 Business Central у поєднані з локалізацією від SMART business, які дають змогу вести бухгалтерський, податковий, управлінський і кадровий облік відповідно до законодавства та національних вимог фінансової звітності як в Україні, так і за її межами. Компанія SMART business вже понад 14 років впроваджує, підтримує і кастомізує системи Microsoft для клієнтів країн світу, тому ми впевнені, що наша взаємодія буде максимально ефективною для кожного бізнесу, що обрав шлях трансформації.

Модератором дискусії був керівник напряму Advisory BDO в Україні Андрій Боренков. Вибір тематики для серії заходів Андрій аргументував тим, що ми, як провідна аудиторсько-консалтингова міжнародна мережа, хочемо надавати експертизу кращих міжнародних компаній, аби український бізнес був готовий до євроінтеграції, яка рано чи пізно чекає на кожну українську компанію. Наш досвід партнерства із SAP business надав нам можливість ще ґрунтовніше порівнювати системи міжнародного класу, адже ми маємо глибоке розуміння потреб наших клієнтів у сфері діджиталізації, автоматизації обліку та процесів, а також методології.
 

Ключові аспекти розвитку напряму Автоматизація Бізнес процесів


Ще в травні цього року BDO стала глобальним золотим партнером Microsoft, аби мати змогу поєднати найкращий досвід та компетенції компаній та надавати клієнтам послуги із цифровізації та автоматизації.  

Партнерство BDO з Microsoft на глобальному рівні та партнерство BDO в Україні зі SMART business у межах України дозволить нам плідно співпрацювати в напряму адаптації системи світового класу Microsoft Dynamics 365 Business Central для українських компаній (зокрема  як альтернативу російському програмному забезпеченню). Разом ми надамо всю необхідну підтримку та інструменти для швидкої та ефективної міграції.

Універсальна система управління бізнесом

Кирило Руднєв, керуючий партнер SMART Business і головний спікер нашого першого заходу, дав загальний огляд універсальної системи Microsoft Dynamics 365 Business Central для  управління бізнесом підприємств будь-яких розмірів і галузей Кирило зробив акцент на тому, що слід звернути якомога більше уваги щодо впровадження саме базового функціоналу, навіть якщо для цього треба трохи змінювати бізнес-процеси, адже продукти Microsoft Dynamics 365 можуть автоматизувати майже все і по замовчанню відповідають більшості міжнародних стандартів.

Тим не менше — для кожного бізнесу «рецепт» унікальний, тому перед впровадженням системи інтегратору потрібно обов’язково детально ознайомитися з процесами компанії, цілями та її планами. Не менш важливо брати до уваги майбутнє масштабування та нарощування, аби в подальшому будь-яка інтеграція чи розширення функціоналу проходили швидко і без припинення вже працюючих процесів. «Проводиться глибокий аналіз для того, щоб дізнатися, чому відбулись саме ті процеси, які зменшили вашу продуктивність? Що відбудеться далі? Та що ми можемо зробити, щоб поліпшити ці показники? При цьому — Microsoft Dynamics 365 — відкрита система, і в разі потреби ми завжди розробляємо потрібний клієнту функціонал додатково,» — говорить Кирило Руднєв.

Business Control Overview
 
Шлфх від даних до дій Глобальна об'єднана бізнес-хмара на основі ШІ

Навіть за відсутності формальних санкції за використання російського програмного забезпечення ми рекомендуємо нашим клієнтам використовувати ERP-системи міжнародного класу, і ми можемо стверджувати, що Microsoft Dynamics 365 Business Central є оптимальним рішенням для українського бізнесу. SMART Business роками допомагає українським компаніям, локалізувавши рішення та забезпечуючи дотримання всіх вимог локального законодавства та  стандартів.

Звичайно, одним з найголовніших питань є вартість ліцензування і впровадження ERP-систем Microsoft. Кожен проєкт є унікальним, тому повна вартість буде залежати від масштабу впровадження, кількості модулів та інтеграцій, а також потенційної додаткової розробки. А от щодо ліцензування — нині є неймовірна пропозиція від Microsoft. Влітку цього року корпорація оголосила про підтримку українського бізнесу та пропонує 80% знижки від звичайної вартості на ліцензії ERP-cистеми Microsoft Dynamics 365 Business Central (звичайні ціни без знижки наведені в таблиці нижче). Пропозиція є доступною протягом 2 років з моменту придбання ліцензій як для нових користувачів, так і для наявних, які бажають продовжити ліцензії. 

Ціноутворення

Також нагадуємо, що БДО в Україні поєднує послуги й рішення в галузі цифрових технологій під брендом BDO Digital. BDO Digital — перевірений комплекс високоефективних рішень, який допомагає пройти цифрову трансформацію бізнесу, оптимізувати та масштабувати діяльність в сучасних умовах.

Щоб дізнатися, які рішення в нас є для зростання вашої компанії, НАПИШІТЬ НАМ і ми з радістю проконсультуємо.