Телекомунікації

Телекомунікації


..
Телекомунікації, які колись вважалися однією з найстабільніших галузей, за останні роки зазнали значних змін. Ризики кібербезпеки, Інтернет речей (IoT), захист даних, доступ до фінансування і диверсифікація пропозицій послуг — це лише деякі зі сфер, що створюють нові виклики та можливості.
 
В умовах жорсткої конкуренції, що спонукає до консолідації та диверсифікації, провайдери додають до портфелів альтернативні послуги. Але, роблячи це, компанії беруть на себе додаткову відповідальність за посилення регулювання, фінансові ризики, коливання валютних курсів, конфіденційність даних, короткі ланцюги постачань і обмежене коло постачальників.

Однією з найбільших регуляторних проблем для телекомунікаційних компаній сьогодні є застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності, оскільки їх дотримання вимагає від багатьох організацій додаткових інвестицій в потужніші ІТ-системи для збору та запису необхідних даних.

Наша глобальна команда BDO, що складається з добре обізнаних консультантів у сфері телекомунікацій в понад 160 країнах, має практичний досвід і знання, які допомагають клієнтам залишатися конкурентоспроможними у галузі. Наша світова мережа допомагає нашим фахівцям бути в курсі змін у галузі, а клієнтам — бути добре поінформованими про потенційні виклики та можливості на локальному та глобальному рівнях.

Дізнайтеся більше про наші можливості та про те, як ми можемо допомогти вашій компанії в розділі Послуги.

Основний контакт