Медіа

МедіаБізнес-моделі медіа-компаній та індустрії розваг постійно розвиваються аби відповідати змінам споживчих вподобань, які прагнуть персоналізованого контенту й підвищеної уваги до конфіденційності наданої ними інформації. Тому впровадження цифрових технологій буде ключовим для кожного медіа-бізнесу, який хоче залишатися конкурентоспроможним.

Пошук найкращих способів взаємодії з аудиторією через численні медіа-канали вимагає спритності, гнучкості та креативності. Смарт-компанії можуть скористатися міжнародними виробничими та податковими кредитами для оптимізації собівартості продукції / надаваних послуг, але це вимагає глибокого розуміння податкових, регуляторних і аудиторських наслідків.

Глобальна мережа фахівців BDO з практичним досвідом роботи з компаніями у сфері медіа та розваг допомагає їм досягати поставлених цілей, залишаючись зосередженими на основних бізнес-операціях. Ми підтримуємо компанії в усіх сферах бізнес-операцій, зокрема оподаткування, аудит, комплаєнс, M&A, оцінка, цифрова трансформація тощо.

Основні контакти