• Аудит кібербезпеки

Аудит кібербезпеки

 

Бізнес XXI століття безпосередньо залежить від технологій, які застосовуються у складному комплексному середовищі. Технології схильні до різного роду загроз — від цілеспрямованої кібератаки для компрометації конфіденційних корпоративних даних до випадкового порушення користувачем цілісності критичних даних.

Кіберзагрози не знають меж ні між країнами, ні між організаціями, вони нематеріальні та непередбачувані. Вплив кіберзагроз щороку зростає по всьому світу на 50%. Повільний темп захисту сприяє діям кіберзлочинців, тому в умовах конкурентного середовища підприємцям варто бути проактивними і приділяти особливу увагу питанню кібербезпеки.

Ризик інформаційної безпеки є процесом, що динамічно змінюється, тому керівництво повинне застосовувати цілісний і комплексний підхід в області інформаційної кібербезпеки. Сьогодні одного антивіруса і файрвола недостатньо для повноцінного захисту інформаційних активів компанії.

Ми допоможемо вам в розумінні концепції єдиного і комплексного підходу, який включає визначення критично важливих даних і бізнес-процесів, оцінку ризиків інформаційної безпеки, організаційні, технічні, фізичні заходи контролю тощо.

Як система інформаційної безпеки допомагає досягти поставлених бізнес-цілей?

Щоб забезпечити збереження і захист інтелектуальної власності, у конфіденційної клієнтської інформації та іншої інформації, що має критично важливе значення для ведення бізнесу, повинна бути комплексна стратегія у сфері безпеки, яка тісно пов'язана з цілями і завданнями бізнесу.

Процес аудиту кібербезпеки ґрунтується на міжнародних стандартах, методологіях і кращих світових практиках.

Ми вважаємо, що принцип глибокого захисту(defence-in-depth) — ключ до обґрунтованої упевненості зацікавлених сторін у захисті їх інформаційних активів.

У нашому штаті працюють сертифіковані аудитори інформаційних систем(CISA), фахівці з інформаційної безпеки(Security+), постійні члени організації ISACA.

 

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDOMacroSigner|(hash)2066ba9fec2726afd2fd6b3a06b0bc573ae88fcc0ffaf14ec6e8a8e4a20cddd4%}