ІТ-Аудит

В епоху, коли успіх діяльності багатьох компаній здебільшого залежить від технологій, ІТ-аудит стає все більш популярною послугою, яка допомагає компаніям управляти ризиками й своєчасно реагувати на них. Сучасні керівники частіше проводять Аудит ІТ-інфраструктури підприємства як для оцінки якості ІТ-процесів, так і для підвищення цінності всієї організації.

Аудит інформаційної безпеки — це комплексна перевірка ІТ-інфраструктури компанії.
Послуги IT-Audit від BDO in Ukraine

Фахівці БДО в Україні надають послуги з ІТ-аудиту для отримання незалежної й об’єктивної оцінки ІТ-системи підприємства, а саме:


Комплексний ІТ-аудит дає змогу отримати оцінку відповідності ІТ-процесів підприємства цілям бізнесу. Під час проведення ІТ аудиту наші аудитори оцінять ефективність заходів ІТ-контролю вашої організації, щоби переконатися, що ці засоби контролю дієві для забезпечення доступності, конфіденційності та цілісності критичних бізнес-процесів і даних.

Завдання IT-аудиту:
  1. Оцінка наявних систем інформаційної безпеки й процесів, що забезпечують безпеку даних компанії.
  2. Визначення наявності потенційних ризиків для інформаційних активів компанії та пошук шляхів мінімізації цих ризиків.
  3. Аудит відповідності (compliance) процесів управління захисту інформації відповідно до регуляторних, законодавчих вимог і міжнародних стандартів у галузі ІТ.
  4. Встановлення неефективності ІТ-систем і пов’язаного з ними управління.
  5. Тестування на проникнення для визначення ступеня захищеності компанії.
Чому вам необхідний ІТ-аудит?

Багато організацій витрачають значні суми на інформаційні технології, забуваючи про ризики кібербезпеки. Для зниження цих ризиків, купівлі одного рішення — недостатньо. Необхідно вибудовувати стратегію кіберзахисту за допомогою створення комплексу внутрішніх ІТ-контролів, які враховують не тільки технічні аспекти, але й організаційні та адміністративні.

Огляд інформаційної безпеки вкрай важливий для будь-якого бізнесу, оскільки він дає змогу переконатися в тому, що ІТ-системи й процеси «йдуть рука об руку» із системами та процесами Інформаційної Безпеки, з огляду на кращі світові практики та стандарти для мінімізації ризиків бізнесу.

Ще одна причина того, чому потрібно розглянути можливість проведення ІТ-аудиту від фахівців BDO Ukraine, для реалізації вашої бізнес-стратегії або плану, полягає в тому, що він економічно ефективний. Він дає змогу точно визначити, які послуги необхідні, а без яких компанія може обійтися. Крім того, використовувані технології розвиваються стрімкими темпами, а аудит ІТ-інфраструктури підприємства дає змогу визначити, які із систем і інструментів застаріли й підлягають апдейту або необхідний перехід на сучасніші ІТ-продукти для удосконалення критичних бізнес-процесів.

Чому BDO

ІТ-команда БДО в Україні складається з фахівців різних галузей, зокрема досвідчених консультантів у сфері інформаційних технологій, кібербезпеки й конфіденційності даних, а також IT-аудиторів.

Наші послуги надають сертифіковані (сертифікати CISA) фахівці, які використовують міжнародні стандарти у сфері ІТ-аудиту та ефективні інструменти під час роботи.

Якщо потрібна додаткова інформація або бажаєте замовити послуги з ІТ-аудиту — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine.

 

Основний контакт