Аудит ІТ процесів і контролів


Головна умова успішного бізнесу у 21 столітті — він має бути побудований на надзвичайно міцній ІТ-інфраструктурі. IT-інфраструктура забезпечує доступність даних та їхню конфіденційність. І навіть якщо служба IT забезпечує сильний захист інформаційної системи компанії, ризики внутрішніх і зовнішніх загроз присутні завжди.

ІТ-процеси та ІТ-контроль — ключові аспекти, що забезпечують захист інформаційних активів компанії та операційної ефективності організації.

Технології розвиваються надзвичайно швидко, а це означає, що інвестиції, які ви вкладаєте в ІТ нині, можуть виявитися недостатніми для задоволення вимог завтрашнього дня. У цьому й полягає аудит ІТ-процесів та ІТ-інфраструктури — необхідно підготувати себе до майбутнього вже нині, визначивши, які продукти потрібні, які необхідно оновити, а від яких уже нині можна відмовитися.

 

ІТ-консалтинг від БДО в Україні

Команда BDO в Україні пропонує послуги з визначення, розробки та тестування внутрішніх систем контролю й політик інформаційної безпеки. Наш аудит ІТ-контролів створений для досягнення завдань керівництва, починаючи з бізнес-процесів і закінчуючи застосунками й технічними системами контролю; а також — для зниження ризиків кібербезпеки. Ми не тільки прагнемо виділяти суттєві ризики, але й пропонуємо способи їхнього зниження.

 

Яка мета ІТ-аудиту?

Основною метою ІТ-аудиту є оцінка вже наявних інформаційних систем. Зазвичай аудит ІТ-інфраструктури проводиться для оцінки здатності організації захищати свої інформаційні активи, а також для оцінки здатності поширювати цю інформацію серед уповноважених сторін.

 

Чим BDO в Україні може бути корисна вам?

БДО в Україні проведе незалежний і об’єктивний аудит ІТ-процесів та ІТ-інфраструктури компанії, а також запропонує і впровадить поліпшення. Ми використовуємо ефективні методи, щоб уберегти вас від ризиків, пов’язаних з ІТ. Надаючи наші послуги, ми використовуємо багаторічний досвід і знання, а також інноваційні методи й технології міжнародної IT-команди.

Команда IT-аудиторів BDO Ukraine складається із сертифікованих (сертифікати CISA) фахівців, які використовують міжнародні стандарти у сфері ІТ-аудиту та ефективні інструменти при роботі. Кінцевою метою нашої роботи є контроль IT-ризиків, які присутні в IT-інфраструктурі вашої компанії.

 

Якщо потрібна додаткова інформація або бажаєте замовити послуги з аудиту ІТ-процесів та ІТ-інфраструктури — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine.  

Основний контакт