Аудит на відповідність (Compliance)

 

Вимоги до IТ відповідності розроблені, щоб допомогти компаніям підвищити рівень кібербезпеки та інтегрувати захист вищого рівня в робочі процеси. Однак пройти аудит на відповідність (Compliance) може бути не таким вже й простим завданням. Причиною цього можуть бути складні вимоги, постійні зміни стандартів і законів, процесів аудиту, а також велика кількість необхідних процедур безпеки.

 

Що таке IT-аудит на відповідність? 


ІТ-аудит на відповідність — це незалежна оцінка інструментів, практик і політик кібербезпеки організації. Compliance Audit підтверджує відповідність організації кращим практикам, стандартам і вимогам регуляторів; і проводиться незалежним органом, що здійснює сертифікацію.


Переваги проведення IТ-аудиту на відповідність:

  • Забезпечення безпечного робочого середовища й сприяння створенню безпечного робочого простору
  • Запобігання штрафів і уникнути будь-яких юридичних проблем через недотримання вимог і стандартів (напр. СОУ НБУ 65.1 СУІБ, ISO 27001, ISO 27000)
  • Створення гарної репутації і завоювання суспільної довіри, а також домінування в галузі завдяки дотриманню галузевих протоколів
  • Забезпечення безперервної роботи й запобігання збоїв або припинення діяльності

 

Практика IТ-аудит інформаційної безпеки від БДО в Україні дозволяє виявити й оцінити невідповідності специфічним законами і вимогам регулятивних органів, зокрема СОУ НБУ 65.1 СУІБ.

Послуга IТ-аудит на відповідність від BDO в Україні містить рекомендації, засновані на кращих практиках, які відповідають специфіці діяльності організації. Досвід міжнародної команди й кращих фахівців у сфері IT & Cybersecurity допоможе організації бути під захистом у режимі 24/7.

 

Якщо потрібна додаткова інформація або бажаєте замовити послугу ІТ-аудит на відповідність — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine.


 

Основний контакт