Оцінка ІТ-ризиків


Аудит інформаційної безпеки — це розуміння, управління, контроль і зниження ризиків для критично важливих активів компанії. Хочете ви цього чи ні, але, якщо ви працюєте з даними в мережі, — вам необхідна оцінка ризиків інформаційної безпеки вашої організації.

Компанія BDO Ukraine проводить аналіз ризиків інформаційної безпеки й аудит кібербезпеки. Це можливість уникнути незапланованих ризиків, пов’язаних з відмовою або неправильним використанням ІТ.

Ризики кібербезпеки це: 

Ризики кібербезпеки


Чому необхідно проводити аудит кібербезпеки?

Кібербезпека — це складне питання, в якому багато чинників і критеріїв мають значення. І це одна з причин, чому багато організацій відкладають рішення забезпечення кібербезпеки в «довгий ящик». На жаль, 100 %-гарантії безпеки не існує, тому важливо застосовувати підхід, що ґрунтується на оцінці ІТ-ризиків, зосередивши увагу, насамперед, на пріоритетах і ризиках. Кваліфіковані фахівці БДО в Україні раді допомогти вам у цьому.

 

Аудит інформаційної безпеки містить докладний опис конкретного фінансового збитку, який IT-ризики можуть нанести організації. Наприклад, судові витрати, простої в роботі й пов’язані з цим втрати прибутку, а також втрачений бізнес через недовіру клієнтів.

 

Найчастіше запитувані питання керівництва щодо ІТ-ризиків :

  • Чи перебуваємо ми в зоні ризику?
  • Наскільки наш бізнес залежний від IT-ризиків?
  • Чи відповідає наша організація вимогам регуляторних органів / законодавства?
  • Наскільки ми готові до нових вимог у сфері ІТ?
  • Яка стратегія нашого бізнесу?
  • Чи відповідає ІТ-стратегія бізнес-стратегії, і чи враховує вона ризики, що властиві бізнесу?

 

Сертифіковані фахівці (сертифікати CISA) BDO в Україні у сфері управління ІТ-ризиками й консалтингу інформаційних систем — враховують специфічні ризики в конкретному бізнесі й галузях загалом для оцінки ІТ-контролю та досягнення потреб бізнесу.

 

Якщо потрібна додаткова інформація або хочете замовити послуги з оцінки ризиків інформаційної безпеки в Україні — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine.


Основний контакт