• Державний сектор

    Допомога в адаптації до нових умов та викликів.

Державний сектор

BDO в Україні є однією з провідних аудиторських компаній з сильною експертизою у державному секторі. На рахунку нашої команди професіоналів понад 60 успішних проектів.

Наша досвідчена команда пропонує новий підхід до роботи з державним сектором. Ми надаємо спільний, незалежний погляд на уряд, щоб забезпечити практичні, новаторські та індивідуальні рішення, що враховуватимуть громадську думку.
  
У BDO International створено комітет з роботи із державним сектором. Метою комітету є обмін досвідом, посилення компетенції та зміцнення міжнародної співпраці з орієнтацією на Європейський Союз. У нашому розпорядженні досвід ведення проектів як в країнах що розвиваються, так і тих, що пережили різного роду конфліктні ситуації.
  
Компанія BDO одна з небагатьох аудиторських компаній, що мають доступ до проектів міжнародних фінансових інститутів. Ми надаємо аудиторські та консультаційні послуги в рамках проектів, що фінансуються з боку міжнародних фінансових інститутів і донорів. Серед наших замовників такі організації як ЄБРР, МБРР, МБ, а також уряди європейських держав, тощо.