• Державний сектор

    Допомога в адаптації до нових умов та викликів.

Державний сектор

BDO в Україні є однією з провідних аудиторських компаній з сильною експертизою у державному секторі. На рахунку нашої команди професіоналів понад 60 успішних проектів.

   
Наша досвідчена команда пропонує новий підхід до роботи з державним сектором. Ми надаємо спільний, незалежний погляд на уряд, щоб забезпечити практичні, новаторські та індивідуальні рішення, що враховуватимуть громадську думку.

   
У BDO International створено комітет з роботи із державним сектором. Метою комітету є обмін досвідом, посилення компетенції та зміцнення міжнародної співпраці з орієнтацією на Європейський Союз. У нашому розпорядженні досвід ведення проектів як в країнах що розвиваються, так і тих, що пережили різного роду конфліктні ситуації.

   
Компанія BDO одна з небагатьох аудиторських компаній, що мають доступ до проектів міжнародних фінансових інститутів. Завдяки відповідності критеріям постанови Кабінету Міністрів №390, ми надаємо аудиторські та консультаційні послуги в рамках проектів, що фінансуються з боку міжнародних фінансових інститутів і донорів. Серед наших замовників такі організації як ЄБРР, МБРР, МБ, а також уряди європейських держав, тощо.

  

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDORecovery|(hash)de7347183e0e56e2625fb0f11451cd975775f0ec3eccee720c379feae92032b2%}