Фінансовий сектор

Фінансовий сектор

 

У сучасному світі складно протистояти новим тенденціям, викликам і правилам. Особливо з огляду на останні події в Україні (воєнне вторгнення росії) та наслідки пандемії коронавірусу у світі. Нині фінансові установи стикаються із безліччю перешкод, які мають операційні наслідки для бізнесу.

 

«Внаслідок стрімкого розвитку технологій, фінансовий бізнес переживає постійні трансформації»

 

Завдяки стрімкому розвитку цифрових технологій, компанії фінансового сектора стали стикатися із завданням швидкої адаптації до змін ринку фінансових послуг. Нині, окрім вимог надання аудиту, фінансових послуг, консультування, регулювання ризиків, значну увагу приділяють питанням кібербезпеки в діяльності фінансових установ. Ми розуміємо, що внаслідок стрімкого розвитку технологій, фінансовий бізнес переживає постійні трансформації. Ми знаємося на них не з чуток, що дозволяє нам надавати якісну допомогу, консультації та необхідні послуги учасникам фінансового ринку.

Також, важливим питанням постає аспект сталого розвитку компаній. Ми сприяємо формуванню надійнішого та стійкішого майбутнього для сектора фінансових послуг, допомагаючи організаціям підвищувати цінність, швидше адаптуватися до нових реалій та робити помітний внесок у досягнення глобальних цілей.

 

Чому обирають нас?

Компанія BDO в Україні надає широкий спектр послуг фінансовим компаніям. Маючи багатолітній досвід міжнародної мережі, наші співробітники допомагають клієнтам орієнтуватися в динамічній, висококонкурентній галузі. Аудитори і консультанти забезпечують активну допомогу і комплексну підтримку широкому колу банків, страхових компаній, інвестиційних фондів, кредитно-фінансових установ. Серед клієнтів — 65+ представників фінансового сектора, довіра яких є підтвердженням багаторічного досвіду та професіоналізму.

Компанія налічує 40+ фахівців з досвідом роботи в сегменті фінансів, які надавали клієнтам із цієї галузі послуги з аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, консалтингу, оцінки, M&A, ІТ аудиту, кібербезпеки та корпоративного навчання.
 


Завдяки постійній роботі з викликами, які стоять перед галуззю, ми досить детально розуміємо специфіку роботи фінансової індустрії. Користуючись підтримкою глобальної мережі BDO, яка містить міжнародний досвід більш ніж 1700 офісів країн світу, в результаті спільної роботи команда має змогу надавати аудиторські та консультаційні послуги, адаптовані до персональних потреб.

Запрошуємо звертатися за консультацією, під час якої ми намагатимемось знайти найкраще рішення, що задовольнить запит компанії.

Основні контакти