Аграрний сектор

Аграрний сектор

 

Агробізнес завжди займав особливе місце в житті України. Команда БДО в Україні робить все можливе для того, аби зберегти і підтримувати рівень аграрного сектора на міжнародному ринку.


Аграрна промисловість є візитівкою нашої країни впродовж багатьох десятиліть. Ми цінуємо роботу аграрних підприємств України і завжди щиро радіємо спільним досягненням. У зв'язку з труднощами, що з'явилися перед агропромисловим комплексом України, через воєнне вторгнення росії та наслідки пандемії коронавірусу у світі, команда BDO в Україні постійно підтримує зв'язок з клієнтами. Обговорюючи операції і ключові питання, ми надаємо комплексний супровід агробізнесу, під час якого знаходимо нові шляхи для розвитку бізнесу і пропонуємо варіанти, щоб зробити гнучкішою одну з найскладніших галузей країни.

 

Чим BDO in Ukraine може бути корисна агропідприємствам?

Ми в БДО в Україні пропонуємо послуги у сфері аудиту сільськогосподарських підприємств, консультаційні послуги для агрокомпаній з питань оподаткування, інвестиції в агробізнес, автоматизації бізнес процесів, охорони праці, впроваджуємо сталий розвиток агропромисловості, цифрову трансформацію АПК тощо.

Досвідчена команда BDO надає клієнтам повний комплекс послуг у галузі аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до МСФЗ. Довірившись нам, отримаєте практичні поради і якісне обслуговування.

 

Чому довіряють саме нам?

Наша компанія налічує 40+ фахівців з досвідом роботи в сегменті АПК, які надавали клієнтам із цієї галузі послуги з аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, консалтингу, оцінки, M&A, ІТ аудиту, кібербезпеки, охорони праці та корпоративного навчання.


 


Окрім українського ринку в нас є доступ до практичного досвіду нашої мережі BDO у понад 160 країнах світу. Велика кількість офісів розташовані в малих містах і великих агропромислових центрах. Завдяки цим знанням ми надаємо комплексний супровід агробізнесу і сприяння для агропромислових компаній в розробці і впровадженні грамотної стратегії розвитку. Метою нашої допомоги є забезпечення високого і стійкого рівня продуктивності підприємства. Незалежно від стадії розвитку компанії, ми зможемо забезпечити необхідну підтримку для ухвалення ґрунтовних рішень, які в результаті максимізують цінності операцій.

Тому компанії агросектора України віддають перевагу BDO, обравши нас своїм консультантом з питань фінансів і бізнесу.

 

Звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які під час розмови запропонують найкращі рішення, що задовольнять запит вашої компанії.

Основниі контакти