Будівництво і нерухомість

Будівництво і нерухомість

 

Будівельна галузь та сфера нерухомості знаходяться на перетині тих галузевих і макроекономічних сил, що мають унікальний вплив на економіку будь-якої країни.

 

Фахівці BDO в Україні з напряму нерухомості та будівництва готові допомогти з різних питань цього мінливого ринку.

 

Ми в BDO маємо глобальні знання та досвід у сфері нерухомості та будівництва. Наша багатопрофільна команда має спеціалізований погляд на поточні та майбутні зміни, що впливають на життєвий цикл будівельної галузі та сфери нерухомості в Україні. Війна в Україні ще не закінчилася, проте вже є ті, хто дивляться вперед і ставлять питання про можливість для високоприбуткової інвестиції в будівництво та нерухомість в Україні. Тут наші фахівці мають глибокі знання та досвід, щоб надати високоякісну експертизу в цих питаннях.

 

Чому обирають БДО в Україні?

Наші фахівці використовують ресурси та глобальну присутність міжнародної організації, щоб надати основні аудиторські, бухгалтерські та податкові послуги, а також широкий спектр консультаційних послуг, зокрема управління ризиками, угоди M&A, послуги з оцінки нерухомості та юридичні послуги з питань будівництва. Окрім цього, фахівці BDO в Україні приділяють значну увагу питанням кібербезпеки в діяльності в цій сфері.

Ми розуміємо, що внаслідок стрімкого розвитку технологій, сектор будівництва і нерухомості переживає постійні зміни. Також, важливим питанням постає аспект сталого розвитку в будівництві. Ми сприяємо формуванню надійнішого та стійкішого майбутнього, щодо екологічного будівництва, енергоефективних технологій для розвитку будівництва в Україні.

 

Наша команда

Компанія BDO в Україні налічує 30+ фахівців з досвідом роботи в секторі нерухомості і будівництва України, які надають клієнтам із цієї галузі послуги з аудиту, міжнародної фінансової звітності, бухгалтерського аутсорсингу, консалтингу, оцінки, M&A, ІТ аудиту, кібербезпеки та корпоративного навчання.

Наша досвідчена команда завжди на зв’язку з глобальною спільнотою BDO, де фахівці з напряму Construction & Real estate діляться досвідом та передовими досягненнями, обговорюють зміни галузі та шукають найкращі рішення того чи іншого питання. Незалежно від того, чи є ви забудовником, інвестором або керуючим фондом, ми надамо  індивідуальні, комерційно орієнтовані та технічно грамотні рішення як клієнту однієї з найважливіших галузей економіки країни.

Звертайтеся за консультацією до наших фахівців, під час якої ми знайдемо найкраще рішення, що задовольнить запит компанії. 

Основні контакти

Сергій Штанцель

Сергій Штанцель

Партнер з аудиту, заступник директора BDO в Україні
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$