Транспорт і логістика

Транспорт і логістика

 

Розвинена логістична і транспортна система багато в чому визначає рівень соціально-економічного розвитку країни. Транспортна галузь є запорукою економічного зростання та підвищення конкурентоспроможності національної економіки. Для стабільного соціального і економічного розвитку транспортно-логістичний сектор має розвиватися нестримно і постійно.


Однак, не зважаючи на труднощі, що з'явилися перед транспортно-логістичним сектором України через воєнне вторгнення росії та наслідки пандемії коронавірусу у світі, команда BDO в Україні продовжує надавати безперебійні послуги клієнтами.

За даними Мінінфраструктури України в липні 2022 року ЄС включив українські логістичні шляхи до Транс’європейської транспортної мережі. Цей крок дозволить усунути наявні перешкоди при проведенні логістичних операцій (авіаперевезення, автомобільні перевезення, водні перевезення, залізничні перевезення, морські перевезення), а також допоможе залучити європейські інвестиції для модернізації транспортно-логістичного сектора та підвищити ефективність логістичної діяльності України.

 

Чим BDO in Ukraine може бути корисна компаніям транспортного сектора?

Фахівці БДО в Україні готові запропонувати найефективніші рішення у сфері аудиту підприємствам транспортного сектора, управління ризиками в транспортній галузі, підготовки та поданні фінансової звітності, консультаційних послуг для транспортно-логістичного сектора з питань оподаткування, автоматизації бізнес-процесів, охорони праці, впровадження сталого розвитку  в транспортних і логістичних компаніях, інновації в логістиці тощо. Разом з фахівцями глобальної мережі ми виконуємо проєкти з операційної ефективності, які містять управління ланцюгами поставок (Supply Chain Management) та управління складом (Warehouse Management System). Ми допоможемо вирішити ці та багато інших питань задля ефективної роботи транспортної системи України.

 

Переваги роботи з нами

Команда фахівців BDO в Україні пропонує допомогу із забезпечення безперебійної діяльності компаніям у сфері Транспорту і логістики. Маючи за плечима багаторічні напрацювання в цій сфері та доступ до широких глобальних ресурсів і досвіду мережі BDO, ми запропонуємо найоптимальніші рішення саме для вашої компанії, який ми накопичили, працюючи з клієнтами з країн з абсолютно різними економіками. Завдяки досвіду роботи з галуззю, ми знаємо як використовувати геостратегічне положення країни для досягнення максимального результату.

У нашій команді працює 25+ фахівців з досвідом роботи в транспортно-логістичному секторі, які надають клієнтам із цієї галузі послуги з аудиту, оподаткування, бухгалтерського аутсорсингу, оцінки, M&A, кібербезпеки та інші консультаційні послуги.  

 

Будь ласка, звертайтеся до нас при виникненні додаткових питань і ми знайдемо найкраще рішення, яке задовольнить запити компанії. 

Основні контакти

Сергій Штанцель

Сергій Штанцель

Партнер з аудиту, заступник директора BDO в Україні
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$