Гуртова та роздрібна торгівля

Гуртова та роздрібна торгівля

 

Протягом останніх кількох років компанії роздрібної та гуртової торгівлі (Retail and Wholesale) активно конкурують у галузі, що швидко розвивається. Вихід на міжнародний ринок, злиття та поглинання, електронна комерція, питання кібербезпеки та зміни в ланцюжку поставок змушують компанії трансформувати діяльність і бізнес-моделі, щоб відповідати останнім тенденціям.
 

Ми в BDO в Україні, завдяки багаторічному досвіду та доступу до знань міжнародної мережі, надаємо широкий спектр послуг підприємствам гуртової / роздрібної торгівлі в таких напрямах: аудит фінансової звітності, бухгалтерський аутсорсинг для торгових підприємств, юридичні послуги та консультації з питань українського та міжнародного оподаткування, консультації з трансфертного ціноутворення для торгового сектора, сталий розвиток у гуртовій та роздрібній торгівлі, консультуємо з питань запобігання ризиків у ритейлі, захисту даних у торгівлі, інновації в логістиці тощо.

 

Які зміни чекають на сектор гуртової і роздрібної торгівлі в Україні? Тенденції ринку.

Пандемія, а згодом і воєнні дії на території Україні стали каталізаторами змін у секторі торгівлі. Найстійкіші компанії, які працюють на ринку, почали вивчати нові методи та стратегії ведення бізнесу по-новому. Основні тенденції містять:

  • Технології інтелектуального планування ланцюжка поставок, такі як визначення попиту, оптимізація запасів, багаторівневе планування та управління реагуванням.
  • Інвестиції в платформи електронної комерції нового покоління для підвищення якості обслуговування клієнтів.
  • Посилення уваги до оптимізації багатоканального маркетингу, задля підвищення якості обслуговування покупців.

 

Ритейл (Retail) виявився стійкішим перед випробуваннями, оскільки споживачі швидко перейшли на покупки в Інтернеті. Точки оффлайн торгівлі опинилися під сильним тиском через зниження відвідуваності та зростання витрат. Серед основних тенденцій виділяють:

  • Ритейлери зосереджують увагу на тому, як перейти на Net Zero Retail шляхом скорочення викидів вуглецю в операціях, продуктах і ланцюжках постачання.
  • Впровадження підходу орієнтованого на цифрові технології, для поліпшення роздрібної торгівлі в Інтернеті.
  • Зосередження зусиль на локальній торгівлі для обслуговування зростаючої кількості клієнтів, які працюють з дому.

 

 

 

Переваги роботи з BDO in Ukraine

Ми чудово розбираємось у проблемах і галузевих труднощах, з якими стикаються клієнти. Фахівці напряму гуртової та роздрібної торгівлі БДО в Україні прагнуть надавати комплексний спектр послуг, забезпечуючи практичне консультування з усіх питань: від питань інвестицій та M&A, до ведення бухгалтерського обліку та налаштування надійної інформаційної безпеки діяльності компанії.

У команді BDO в Україні працює 45+ фахівців з досвідом роботи в секторі гуртової і роздрібної торгівлі. Нам довіряють уже понад 60 клієнтів цієї сфери, адже підхід у роботі спрямований на те, щоб допомогти реалізувати найбільші амбіції. Наша діяльність має зміст тільки тоді, коли процвітає ваш бізнес.

 

Будь ласка, звертайтеся до нас при виникненні додаткових питань і ми знайдемо найкраще рішення, яке задовольнить запити компанії.

Основні контакти