Виробництво

Виробництво

 

Попри воєнне вторгнення росії та наслідки пандемії коронавірусу — промисловий комплекс України продовжує наполегливо працювати. І в ці нелегкі часи промисловим підприємствам необхідно вирішувати широкий спектр складних багатовекторних завдань. Перегляд бізнес-моделей, залучення фінансування, цифровізація — всі ці завдання вимагають ухвалення стратегічно грамотних рішень, в основі яких має лежати комплексний досвід і глибоке розуміння економічних процесів.


Команда BDO в Україні пропонує послуги експертів з багаторічним галузевим досвідом, здатних впоратись з актуальними викликами, з якими нині зіштовхується бізнес, аби допомогти виробничим підприємствам України об'єктивно оцінити потенціал та підвищити інвестиційну привабливість, знайти точки зростання й побудувати плацдарм для успішного довгострокового розвитку.

 

Переваги роботи з BDO in Ukraine

Команда BDO в Україні налічує 60+ фахівців з досвідом роботи в галузі виробництва. Нам довірились вже понад 50 клієнтів цієї сфери, адже наш підхід у роботі спрямований на те, щоб допомогти реалізувати найбільші амбіції замовників.

Ми надаємо комплексний супровід підприємствам виробничого сектора (металургія, машинобудування, інженерія, важка та легка промисловість, харчова промисловість тощо), а саме: аудиторські послуги (аудит акціонерних товариств виробничого сектора, фінансовий аудит виробничих підприємств, незалежний аудит фінансової звітності, аудит охорони праці у виробництві), бухгалтерські та податкові послуги, а також широкий спектр консультаційних послуг, зокрема трансформація обліку за МСФЗ у виробництві, автоматизація виробництва, управління ризиками, угоди M&A, охорона праці на виробництві, сталий розвиток у секторі виробництва тощо. Окрім цього, фахівці BDO в Україні приділяють значну увагу питанням діджиталізації в цій сфері.

Наші фахівці мають постійний доступ до досвіду всієї мережі BDO, тому нам доступні варіанти вирішення всіх можливих завдань бізнесу, які відомі нині. Ці знання дозволяють нам адаптувати широкий спектр послуг, які ми пропонуємо, і застосовувати їх, аби допомогти клієнтам виробничого сектора досягати поставлених цілей.

 

Будь ласка, надішліть запит, щоб отримати консультацію та уточнити вартість наших послуг.
 

Основний контакт