Природні ресурси та Енергетика

Природні ресурси та Енергетика

 

Нині Україна є одним з найбільших споживачів енергоресурсів у Європі. Енергетична самостійність була завжди пріоритетним питанням для уряду України. Протягом останніх десятиліть галузь була досить сильно монополізована, однак останні кілька років паливно-енергетичний комплекс (ПЕК) зазнав значних змін і на ринку почали з’являтися нові гравці, що пропонують альтернативну, зелену, відновлювану енергетику і складають конкуренцію відомим гравцям енергетичного ринку України.
 

Сектор природних ресурсів та енергетики складний як з технічної погляду, так і в питані адміністрування і обліку. Однак паливно-енергетичний комплекс (ПЕК) має дуже великі перспективи розвитку як у світі так і в України, особливо в період відновлення країни після перемоги над російським агресором.

Ми в BDO в Україні розуміємо, що успіх у цій галузі залежить від підвищення ефективності та продуктивності учасників ринку. Завдяки нашому комплексному супроводу підприємств сектора природних ресурсів і енергетики, бізнес отримає доступ до професійних консультацій та рішень для ефективного управління і розвитку.

 

Чим BDO in Ukraine може бути корисна підприємствам сектора природних ресурсів та енергетики?

Ми в БДО в Україні пропонуємо послуги з аудиту та підготовки фінансової звітності за МСФЗ, управління податковими ризиками сектора природних ресурсів та енергетики, консультаційні послуги для паливно-енергетичного комплексу з питань кібербезпеки, автоматизації бізнес процесів, охорони праці, впроваджуємо сталий розвиток для підприємств сектора природних ресурсів та енергетики, цифрову трансформацію тощо.

 

Чому обирають нас?

Компанія БДО в Україні, що надає комплексні інтегровані рішення підприємствам сектора природних ресурсів та енергетики, дотримується філософії виняткового обслуговування клієнтів, тому і є надійним партнером, якому можна довіряти вирішувати складні питання бізнесу. Наша команда налічує 60+ фахівців з досвідом роботи в секторі природних ресурсів та енергетики, які надавали 70+ клієнтам із цієї галузі (в переліку є як державні так і приватні компанії) послуги з аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, податкового консультування, оцінки, M&A, ІТ аудиту, кібербезпеки та корпоративного навчання.

 


Завдяки ресурсу 1700 офісів країн світу, компанія BDO в Україні має доступ до знань і досвіду роботи з підприємствами в кожному сегменті енергетичної та гірничодобувної промисловості (металургія, нафтогазова та хімічна промисловість, природні та поновлювані джерела енергії тощо). Учасники міжнародної індустріальної групи з природних ресурсів та енергетики щомісяця ділиться новим досвідом, який фахівці здобувають у країнах світі в абсолютно різних компаніях. Міжнародна експертиза — це те, що дає нам можливість швидко знаходити рішення для будь-якого запиту. Тому компанії сектора природних ресурсів та енергетики України віддають перевагу BDO, обравши нас своїм консультантом з питань фінансів і бізнесу.

 

Звертайтеся за онлайн-консультацією до фахівців BDO, які запропонують найкращі рішення, що задовольнять потреби компанії.

Основні контакти

Сергій Штанцель

Сергій Штанцель

Партнер з аудиту, заступник директора BDO в Україні
personBDO.LiveSite.ViewBio
Віталій Струков

Віталій Струков

Керуючий партнер з корпоративних фінансів
personBDO.LiveSite.ViewBio